Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket érdemesebb venni?...

Melyiket érdemesebb venni? aki ért hozzá előnyeit, hátrányait röviden írja le.

Figyelt kérdés

Olyan telefonra van szükségem ami nem fagy le, lehet rajt böngészni, zenét hallgatni, jó képeket csinál, pár alkalmazás rá férjen.Ezek az alap dolgok legyenek jók rajta.Ne keljen félnaponta tölteni. Sok telefon közül nem tudok dönteni.

Alcatel OT IDOL

Huawei Ascend Y300

Lg Optimus L7

Samsung Galaxy Ace 3

Sony Xperia M

Sony Xperia E



2013. dec. 30. 14:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Lumia 520-at kifelejtetted a listából, és én azt ajánlom - főleg ebben az árkategóriában.
2013. dec. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Direkt hagytam ki, mert nem igazán tetszik a Windows-os telefon. De köszönöm a véleményedet, megfontolom azt is.
2013. dec. 30. 14:23
 3/6 anonim ***** válasza:
Alcatel OT IDOL S? Vagy LG L7 II? Sony xperia L? Ha egyik sem tetszik,akkor szerintem vagy a Huawei, vagy a Samsung.:)
2013. dec. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
az Lg -optimus L7 II nagyon tetszik :) nem is olyan drága. köszönöm :)
2013. dec. 30. 20:09
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha nekem kellene választani ez lenne a sorrend:

1. Lg L7 vagy L7 ii

2. Alcatel

3. Ace 3

4. Huaweii (2* 1magos)

5. Xperia M

6. Xperia E ( nagyon gyenge telo)

2013. dec. 31. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a véleményt :) valahogy én is így gondoltam, de az Alcatel-es nagyon tetszik csak azt nem tudom h sokáig bírja, mert eddig sok Alcatel-es telefonra panasz volt.
2013. dec. 31. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!