Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem tudom feltölteni a WT19i...

Nem tudom feltölteni a WT19i mobilom. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Sony Ericsson WT19i-ről van szó, alig másfél éves, üzletből vettem teljesen újonnan. Kb 1 hónapja egyik napról a másikra percek alatt lemerült 0%-ra az akksi, ki is kapcsolt a készülék. Nagy nehezen feltöltött annyira, hogy be tudjam kapcsolni. Azóta non-stop a töltőn kell lennie, hogy egyáltalán élet legyen benne. Új adat/töltő kábelt vettem hozzá, ezzel sem történ változás. Most új akksit vettem bele, azt is ugyanolyan lassan tölti. Ugyanúgy ha töltőre, vagy PC-re teszem USB kábellel, nem tölti egyszerűen. Egyébként 4 nap alatt tölti fel úgy, hogy nem használom addig, csak a töltőn áll. Utána percek alatt lemegy 0%-ra, amint leveszem a töltőről. Tudnátok segíteni mi lehet a gond? Előtte 1-2 óra alatt feltöltött 100%-ra és napokig bírta.

2013. dec. 30. 15:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Elsőnek próbáld újraszoftverezni. (Sony Update Service) Ha nem segít, akkor alaplapcsere van kilátásban.
2013. dec. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Megpróbálom az update verziót, de ha alaplap csere kell, akkor inkább elpasszolom vaterán és veszek másik telefont :)
2013. dec. 30. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!