Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van még olyan bolt Magyarorszá...

Van még olyan bolt Magyarországon, ahol esetleg részlet fizetésre lehet kapni iphone 4s készüléket?

Figyelt kérdés
Sajnos nem nagyon találok már..

2013. dec. 30. 18:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Figyelj nem akarlak bantani, de szemmel lathatoan nem engedhetsz meg magadnak egy iPhone-t...Miert akarsz megis huzzajutni egyhez, a megelhetesedet kompromittalva? Olyan ember meg nem volt aki kolcsont, hitelt nem bant meg. Egy par honap utan ugy fogod mar utalni azt a telefont meg hogy jonnek a csekkek folyamatosan hogy hanyingered lesz amikor ranezel es a kezedbe veszed. Reszlettel, elofizetessel egyutt havi 10-15 ezer forintos kiadasrol beszelunk, van erre ennyid, es lesz is, meg kb 2 evig? Amikor mar telefon 20 forintot nem er, de neked meg mindig jon a csekk?


Nagyon gondold ezt meg! Addig nyujtozkodj amig a takarod er szerintem, mert az ilyeneknek az esetek 90%-ban csunya vege van. Ha pedig egy iPhone kell hogy tobbnek, jobbnak erezd magad, vagy hogy a barataid elfogadjanak akkor az titeket minosit (le).

2013. dec. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van, de már azóta tetszik mióta megjelent, már nem 250 hanem 100 ezer, így már elviselhető lenne szerintem az ára, és tény, hogy egy presztízs telefonról van szó főleg szerintem Magyar ország tekintetében, de ha azért venném akkor 5s kéne mivel az a menő ugyebár. :)
2013. dec. 30. 18:50
 3/3 anonim válasza:
akkor vedd meg részletre, ha biztos vagy benne, hogy tudod fizetni (van munkád és lesz is) és nincs egy használható mobilod! telekomnál 100 alatt elhozható 10e forint alatti törlesztővel, havidíjjal együtt, de 2 év!
2014. jan. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!