Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért vannak teljesen ellenkez...

Miért vannak teljesen ellenkező vélemények?

Figyelt kérdés
Új telefont akarok vásárolni. olvasgattam róla véleményeket és teljesen ellentétesek is vannak. Egyik azt írja, hogy tök sokáig bírja az aksi, a másik, azt, hogy alig bír ki egy napot. A negatív tulajdonságokról több vélemény arról szól, hogy nincs, a másik egy fél oldalon keresztül azt sorolja. És itt egy típusról van szó. Akármelyik telefont nézem, szinte mindegyiknél találkozok ilyennel. Így nem tudok dönteni. Amúgy a Huawei Ascend Y300-at nézegetem pár napja.

2013. dec. 31. 14:09
 1/3 anonim ***** válasza:
85%
Mivel mindenkinek mások a felhasználási szokásai, ezért természetes hogy mást írnak. Aki egész nap facebookozik, játszik rajta annak persze hogy nem bír ki egy napot az akksi. De ez bármelyik androidos telefonra igaz.
2013. dec. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 dirtboy ***** válasza:
89%
első jól írja de annyiban téved hogy nem csak androidos telefonnál van ez.
2013. dec. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem régebbi telefonom van, még nem androidos de gyakoribb netezéssel (mobilnet) is kibír 4-5 napot mert kevesebb erőforrást használ.

Itt csak azért emeltem ki az androidot mert a Y300 androidos, gondolom ilyen telefonokban gondolkozik.

Viszont jogos, okostelefonokra igaz amit első válaszban írtam.

2013. dec. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!