Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony xperia z1 et tenyleg nem...

Sony xperia z1 et tenyleg nem jo a mini usb-n keresztul tolteni?

Figyelt kérdés
Amikor a ferjem vette a sony boltban, azt mondtak, hogy a toltoallomasrol toltsem, mert nem tesz jot a vizallosaganak, ha micro usbn toltom. De vettem hozza tokot, igy nem megy bele, volt hozza atalakito, de igy is kicsi, nagyon bele kell eroltetni, szerintem az rosszabb, es mar a folia is felugrott amiatt h bele akartam tenni... Mondjuk nem akarom viz alatt hasznalni, vagy ilyesmi, de tenyleg art neki?
2013. dec. 31. 16:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem hinném, mert akaratlanul is tölti magát, ha csak simán rákötöd a gépre. Nem hinném, hogy ez valami bajt okozna.
2013. dec. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 |Orfeusz| ***** válasza:
Nem értem miért tenne rosszat pont a vízállóságnak. Maximum akkor ha letörik a nyílás fedele.
2013. dec. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!