Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ven egy prestigio multireader...

Papaiistvan76 kérdése:

Ven egy prestigio multireader 5274b tabletem és minek csak 1 orát birja a 3ds játékokat?

Figyelt kérdés
sziasztok minek csak 1 orát birja az akum tudna valaki segiteni hogy tváb birja pedi 2800 mah os aku van bene és a sony xperia z1 telomban 3000 mahos sokal seb a felbontás a prici a ram is nagyob és mégis 6-8 ora stabil 3ds játékal ez hogy és 5 colos kijelzö azért mert kinai meg a hátujára rávan irva hogy madein dciha tényleg kinai vagy csak ot rakták ösze mint a sonyi xperia y1 emet az am japán ha joltudom segicsetek kérlek beneteket várom a sok választ enézét a ne hejes irásért csak 1 éve tudok magyarul kárpát aján élek
2013. dec. 31. 18:31
 1/9 anonim ***** válasza:

Sajnos nincs mit tenni.. A 2800mAh a legkisebb, amit tabletben láttam.

És ne feledd, 2* akkora a tablet képernyőjének a felülete, azt pedig "ki kell világítani", azaz 2* annyit fogyaszt.

Amennyire lehet, vedd le a fényerőt, sokat nyerhetsz vele, mást nemigen tehetsz.

BUÉK!

2013. dec. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de akoris ha duplája akor elvileg a soninak 2 orát kéne birnija és 6 ot birja és és még szeben is világit és nagyob a priciha lehet valami használt fost tetek a tabletembe
2013. dec. 31. 19:13
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez egy márkásnak eladott gagyi kínai tablet ne akarj tőle sokat, főleg ne nagy márkák eszközeihez hasonlítsd.
2013. dec. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 b95 ***** válasza:

első:

ha az átmérő 2x akkora, akkor a felületnél már 4x-es a különbség.

amúgy teljesen igaz, amit mondasz!

2014. jan. 1. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"ha az átmérő 2x akkora"

Hogy ne kelljen belebonyolódni a sokak számára messze nem egyértelmű négyzetes viszonyba, én helyből felületet írtam.

5" >az 25, 7" >az 49. Itt a kétszeres viszony elhanyagolható kerekítéseel.

Kérdezőnek:

1. az akkura azt írnak, amit akarnak, nem fog róla lehullani a festék. De kb. azért igaz lehet.

2. Az Xperia processzora dacára a nagyobb teljesítményének jóval kevesebbel is beéri.

3. Nem igazán publikálják a RAM milyenségét, de itt is van ddr2 és DDR3 ott is nagy az energiaigény közötti különbség, a képernyő milyenségéről TFT vs IPS vs Amoled nem is beszélve.

Többet már nem tudok/akarok erről írni, így se-úgy se változik meg. BUÉK!

2014. jan. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
akor inkáb eladom oszt veszek egy sony xperia z tabletet tiszta átverés az emberekel akarnak megazdagodni mindig voltmár iphone4s em azis egy nagy átverés 150000 forintot atam érte és kaptam egy 2*1ghzprocit amiböl vehetem volna akor egy samsung gylaxy s3 mat és aba azért 4*1,4ghzs proci van azért nemindegy igy kb az ipone egy telon adoval mindenel simán megvan 50000 forint volt már nokia lumián azis egy nagy f** a windovsal együt voltmár samsug galaxy s1 em az meg 6 honap után kiment a panel a képernyö én aztmondom hogy vegyen mindenki ey jo cucot nem egy olcso kinai f*ost rámegy az ember idegrencere egy gagyira vegyetek 100000 ft ért egy sonyt és az nemhagy cserbe nekem egy sony xperia z1em van még ecer sem fagyot le akármit csinálok rajta 2 nap stabilan birja az aku ha csak telefonálok rajta 5-6 nap a f*s kinai tabletemen olvasok 2 orát és lemerül inkáb fogok most veni egy sony xperia z tabletet kinait nevegyen senki mert egy f*s akár mijen
2014. jan. 1. 18:44
 7/9 anonim ***** válasza:

Bocsáss me3g, hogy mit és mennyiért veszel, az Te döntésed.

Az ár kb. tükrözi a használhatóságot, persze Iphonnál azért szoroznak rendesen, de a "márkák", HTC, SAMSUNG, Nokia, mittudomén azért persze műszaki tartalmikhoz képest drágábbak, de van miértje....

2014. jan. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
amugy meg a htc kinai
2014. jan. 1. 19:56
 9/9 anonim ***** válasza:
Igaz, de régóta vannak a piacon, jókat, minőségi darabokat csinálnak, van hozzá support....
2014. jan. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!