Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy galaxy ace telefonom,...

Van egy galaxy ace telefonom, kaptam hozzá usb-t de ha össze köttetem a géppel akkor nem érzékeli a gép de másik okostelefont igen. Mit csináljak vle, hol tudom beállítani hogy kapcsolódjon?

Figyelt kérdés

2013. dec. 31. 20:28
 1/2 anonim válasza:
Amikor már rá van dugva a gépre, a telódon felül az értesítési sávot húzd le, és menj rá oda, ahol kiírja, hogy csatlakoztatva van. ezután bejön egy android jel, meg valami szöveg, az android fejre kell rányomni, és leválasztani az sd kártyát a telóról, mert addig nem érzékeli. Mikor már végeztél a másolással, ilyenekkel, ugyanígy a telón visszanyomod, és kész :)
2013. dec. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 schumilex55 ***** válasza:
Fel kéne rakni a kies 1.5 -öt vagy későbbi verziót mert anélkül aligha érzékeli a telefont vagy az sd-t ami benne van.
2014. jan. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!