Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?

Milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés

(Most van egy xperia solam. Annyira elegem van belőle, hogy szavakat nem találok rá. Folyamatosan laggol, leállítja az alkalmazásokat. 7 zene után már belassul. Nem tudom normálisan fogadni a hívást, mert mire bejön a képernyő eltelik egy fél perc és aztán mire bejön és elhúzom a jelzést akkor mire kapcsol az is egy kis idő. Maximumon van a hangszóró, de alig hallom ha valaki beszél. De csak mire bejön a híváslista egy szép kis idő eltelik. Néha elgondolkoztam, hogyha bajban lennék és hívni akarnék valakit, akkor eléggé megszívnám vele. Radiátor mellett vagy meleg, nedves kézzel használhatatlan. Hideggel ugyan ez a helyzet. És ezt mind a floating touch-nak köszönhetem. Amúgy meg ghost touch-ol ha töltőn van. A javíttatása meg többe kerülne mint amennyiért vettem, mert már nem garanciás, mert használtan vettem. Amúgy meg alig van 1 giga a memóriakártyáján tele.

Na mindegy. Apának már elege van belőle, hogy évente kell új telót venni nekem szinte, de nem érti meg, hogy én a használt szarokkal amiket szerez ennyire megyek. Mert, hogy ő tud olcsón szerezni használtam az informatikus haverjától. Jaa, csak ennyire jó. A laptopom is 2 hónap alatt tönkrement pedig alig használtam, és kb kuka az egész.) Na ez volt a kidühöngésem bocsi xd


Szóval olyan telót keresek ami okostelefon, mert azért nem csak telefonálásra kell. Ne kelljen jövőre újat venni belőle, mert úgy gondoltam, hogy most már megérdemlek egy újat. Van 100.000 Ft-om. Valami jó teló kéne. Szerintetek? Én samsung galaxy s4 minire gondoltam.

Szerintetek? Vagy valami jobb?



2014. jan. 1. 21:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Mennyiért adod az a "szar" solát, amin 90% hogy csak rendesen kéne romot cserélni?

Ghost touch az azért van, mert nem olyan erősségű áramot kap töltéskor mint kéne.

2014. jan. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát ha el kéne adnom, akkor egy 55-ös irányárat mondanék.
2014. jan. 1. 21:19
 3/12 anonim ***** válasza:

Na hát jót nevettem, komolyan kérdeztem.

Flashtoolal rakj fel egy gyári romot, hátha megoldódik

2014. jan. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De eladni se szívesen adnék el olyat ami rossz. Bár lehet valakinek ilyen kéne és szánna javításra, de az nem én leszek.
2014. jan. 1. 21:21
 5/12 anonim ***** válasza:
Lumia 925.
2014. jan. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha olyan androidos telefon kell, ami abszolút gyors, akkor Nexus, ennyiből 4 kijön. Gyártói felületek sajnos optimalizálás terén elmaradnak az elvárhatótól, így sokszor erősebb hardver ellenére is lassabbnak tűnnek.
2014. jan. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mármint a Nexus 4 jön ki, nem 4 db Nexus:)
2014. jan. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

THL W100S.

140 dollár a neten rendelve.

2014. jan. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
55-ért? Oké, ülj le, egyes!
2014. jan. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Látom senki sem ismeri az irányár jelentését! Na mindegy. Flashtool erre a telefonra nem támogatott, mint ahogy semmi egyéb más se. -.-
2014. jan. 2. 10:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!