Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Átfogó, nagy Windows Phone VS...

Átfogó, nagy Windows Phone VS Android teszt? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm aki elovassa vagy válaszol! Valaki aki tapasztalta vagy jól ismeri mind a kettő op. rendszer és telefonokat tudna egy nagy, átfogó "tesztet" írni nekem? Nemsokára választanom kell és nem tudom Melyik legyen! Erősségeik, hátrányaik? Melyik erősebb alkalmazásokba, rendszerbe, támogatásba, melyiken milyenek az alkalmazások? Minden érdekelne! Főleg, hogy kinek ajánlatos választani az egyiket vagy a másikat! (Például ha sokat szeretsz játsznai az xy-t válaszd!

2014. jan. 1. 22:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha alap használatra kell, szal email, zene, film, dokumentumok megnyitása, böngészés, akkor inkább WP-t venném. A zártság miatt sokkal stabilabb, az alsó kategóriában is villámgyors. 50e ig mindenképpen wp. Ha sok app+ játék kellene akkor nyilván a droid a javasolt. Neten mind2 szoftverbolt megnézhető, összehasonlítható! Nyilván drágább kategóriákban már a droid is simábban fut, és a sokkal több app miatt már fordul a dolog. Ezt te tudod, h mik az igényeid. Én mind2őt használtam, jelenleg WPzek, és nem akarok váltani. Az én alap igényeimnek megfelel, játszani elvétve szoktam.
2014. jan. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha játszani akarsz, android.
2014. jan. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A mobilarénán vannak a legjobb cikkek ebben a témában.
2014. jan. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!