Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet a baja a telefonomnak...

Mi lehet a baja a telefonomnak? (kikapcsol magától, többi lent)

Figyelt kérdés

Először is ez egy BlackBerry 9790-es készülék.

Mint mondtam, legtöbbször net közben. De előfordult már telefonálás közben. És többször egymás után. Vagyis, hogy bekapcsolom, beírom a pinkódot, meg a zárkódot, és újra kikapcsol. Ez inkább ilyen ciklus. Tehát van amikor semmi baja nincs huzamosabb ideig, de egyszer csak kikapcsol és onnantól még 6-7-szer újraindul, ahogy bekapcsolás után újra használatba veszem.

Van még rá gari, de mivan, ha éppen a szervízbe nem lesz semmi baja? Mert amilyen mázlista típus vagyok ilyen téren ez nem lenne meglepő. És amikor hazaküldik újra elkezdi.


Mi lehet a baj?


2014. jan. 2. 00:18
 1/1 anonim válasza:
A telefonok es a szamitogepek is automatikusan ujraindulnak akkor ha nagyon felmelegednek. Csak mig a szamitogepeknel a processzoron, videokaryan, tapon meg sok merevlemezen is van huto, addig a telefonokon nincs semmilyen. Velem is elofordult mar tobbszor is hogy sokaig jatszottam a samsungomon, annyira felmelegedett a hatulja, hogy automatikusan ujraindult. Mondjuk meg mindig jobb ha ujraindul mintha megmenne az alaplapjan valamilyen chip. Amikor ujraindul, akkor nem is nagyon szoktam hasznalni 10-15 percig. Inkabb megvarom mig lehul.
2014. jan. 2. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!