Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Meghalt a Nokia Lumia 610-em?

Meghalt a Nokia Lumia 610-em?

Figyelt kérdés
Facebookon voltam, megfagyott, szokása, ilyenkor se a lezáró gombot, se az alsó gombokat nem lehet használni, mert nem érzékeli. Kivettem az aksit, mint mindig ilyenkor, visszatettem, először nem adta ki a PIN kód beütésének a gombjait, megint kivettem, akkor kiadta, de nem érzékelte a nyomást. Most szintén kivettem, már vagy huszadjára, és folyamatosan csak addig jut el, hogy beadja a mobilszolgáltató logóját. Rezeg, ahogy szokott, de itt megáll és nem csinál semmit. Meghalt? Most mégis mit csináljak vele? Szervíz?

2014. jan. 2. 09:37
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Pedig egy lumia az aztán sose fagy.


Legalábbis mást se olvasni ezen az oldalon...

2014. jan. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 bp1985 ***** válasza:
Szerviz. Vettèl volna normális telefont. Amúgy rengeteg nokia hal meg, csak nem szeretik mondani az emberek.
2014. jan. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

'Vettél volna normális telefont'


Mégis mire gondolsz? Kb. 2010 óta nem adnak ki normális készüléket. Vagy akad/fagy a négymagos csodamobil, vagy szétmegy egy hét után (érdemes itt olvasni egypár delikvens készülékéről), szervizben több időt tölt, mint Nálad. Aztán ha szar a rendszer és semmit nem csinál úgy, ahogy kéne, Rád fogják, hogy 'nem tudod jól használni'.

2014. jan. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Ja megint a 4 magos jön elő...


Nem unjátok már ezt b..szátok meg?


Itt a környékemen senkinek nincs csak max 1-2 magos cucca, de senkinek nincs ilyen gondja, hogy az lenne a szokása, hogy megfagy, pedig ez mind csak egy nyamvadt android... És nem egy sose lefagyó, tökéletes win mobil...

2014. jan. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Én meg nem ezt tapasztalom az osztályban, én sem csak a levegőbe beszélek. Szerintem a régebbi készülékek sokkal jobbak voltak, akár Android/WP/iOS.
2014. jan. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Ha annyira jó a nokia 6.xx:


Minek kell 4 magos csodamobil, a NOKIA-tól is:


[link]

2014. jan. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Régebbi készülék meg pl. nekem nem kell... Az ismerőseinek se, kb. a lent írtak miatt


Mondj egy olyan navigációt pl. a régi SE k800-as telómra, mint a sygic...

2014. jan. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Kb. ugyanannyira kell, mint a Samsung Galaxy Round, szerintem sejted.


És az a Sony Ericsson hol 2010-es? Ilyenkor mindig jön végletekig menő szőrszálhasogatás, mert érveket már nem tudtok mondani.

2014. jan. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Onnan jön, hogy én pont 2010-ben cseréltem le azt egy se xperia x10-re....


2 éve adtam el és még ma is használják, többek közt a kocsiban navigációra...

Mint én is többek közt arra.

csak ugye azt látom itt, hogy így lagdroid meg úgy lagdroid, pedig a win az igazából, pont olyan, mint az xp idején desktopon:


Baxott gyors, amikor új és utána?

2014. jan. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
2014. jan. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!