Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a jobb telefon? Htc...

Melyik a jobb telefon? Htc one vagy samsung galaxy s4 vagy más?

Figyelt kérdés
2014. jan. 2. 11:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Sony Xperia Z1
2014. jan. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
+1 Xperia Z1
2014. jan. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Xperia Z1
2014. jan. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
24%
S4! Sonyt ne! Nagyon ratyi a kijelző és a z1 Jobban melegszik mint az s4. (zárt aluminium ház). Vízállóság terén is ratyi. Htc is jobb de a samsungot nem nyomja le és szoftverfrissítésileg is jobb. Én azt vettem s4-et és 100% elégedett vagyok vele és a z1,g2,s4 között válogattam de tesztek és vélemények alapján a samsung mellett döntöttem és nem bántam meg! egyébként hardverileg szinte ugyan az, de több pozitívum szól a samu mellett.
2014. jan. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
2014. jan. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
dark16:nem unjátok a xar tft kijelző dumát? ebben már nem az van, hanem triluminos...
2014. jan. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

Kedves elöttem szoló!

A triluminos kijelzők a tft kijelzőre épül! tehát ez marad TFT azért is olyan rossz mindegyik sony betekintési szöge és azért is fakóbb a kijelző! hasonlísd össze egy IPS vagy egy amoled technologiával. Nembeszélve hogy így még az energia használata is förtelmes a kijelzőnek ezzel a technologiával.

De nyugodtan olvass utána. Üdv!

2014. jan. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
szerintem neked kéne utánanèzni...
2014. jan. 3. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
2014. jan. 3. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

#4:


Tudod te egyáltalán mi az a triluminos kijelző?

Semmi köze a tft-hez amit eddig a sony használt.

És az a vicc, hogy ezt úgy adod elő miután beregeltél ide, hogy akik korábban itt voltak nálad azok egy nagy faxok, akik semmihez se értenek...


Az meg, hogy vízállóság terén ratyi:

IP58-as szabványú. Az általad imádott xarsung az milyen.


Mondjuk még olyat se láttam, hogy valaki az aluház miatt fikáz valamit egy műanyaggal ellentétben...


Ahogy látom egy újabb samsung fanatikussal bővült az oldal.

2014. jan. 3. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!