Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kaptam egy Samsung Galaxy S4...

Csmese kérdése:

Kaptam egy Samsung Galaxy S4 telot. Hol tudom a telefonon a frissítéseket letiltani? Van 1 GB netem rajta de nem szeretném, hogy ezekre a frissítésekre vegyele a netet. Köszönöm a segítséget.

Figyelt kérdés
2014. jan. 2. 20:29
 1/2 RipKoresz ***** válasza:

Alkalmazás frissítés? Google play, és bal felül van 3 csík, arra rányomsz és a saját alkalmazások opciót kiválasztod, s ott kikapcsolhatod..asszem

DE ha nem, akkor... google play, a bal alsó gombot megnyomod a telofonon, rányomsz a beállítasokra és ott lesz. Nem emékszem pontosan melyik a korrekt.

És nagyon értekelném ha leírnád személyes tapasztalaidat a telefonnal. Szeretnék venni egy S4-et de nem tudom, hogy megtegyem-e. Éppen egy 2 éves S2-t használok.

2014. jan. 3. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igaz még csak pár napja van még de imádom! A képek hihetetlenül gyönyörűek, gyors, igaz nekem egy picit nagy az Ace után. Szerintem nem fogom megbanni, hogy ezt választottam. Mindenki csak dicséri az ismerőseim közül.

Köszi a segítséget.

2014. jan. 3. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!