Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek 60...

Milyen telefont vegyek 60 ezer forintért?

Figyelt kérdés
55 ezer forint környékén szeretnék készüléket vásárolni a T-mobilnál.Eddig az Lg Optimus L7 II-t néztem, ez a T-mobilnál pont 55ezer.Megéri ezt megvenni, vagy van másik, vagyis jobb telefon ezen az áron? Többet is tudok rászánni may egy 10-15 ezerrel, de ha azt mondjátok, hogy jó az Lg, akkor inkább azt venném,mert olcsó és eléggé tetszik a külseje.(tudás, hardver is fontos!!)BlackBerry Z10-et néztem még. Tudnátok még készüléket ajánlani, valamint erről a kettőről véleményt mondani? Samsungot nem szeretnék, Windows phone szóba sem jöhet :), az újabb Sonyk meg nem igazán tetszenek, de minden ötletet fontolóra veszek!Fontos, hogy legyen vakus, megbízható, nem árt ha szép képeket csinál és még fontos a szép kijelző.(Előtte Super amoledes samsungom volt, nem nagyon szeretnék visszalépni, csak hát az a telefon elfelejtett működni, így most kéne valami használható!!)

2014. jan. 3. 02:01
1 2
 1/16 anonim válasza:
26%
Szerintem a legjobb telefon(ok) a samsung galaxy s2 s3 s4 de ilyen árban az s2 van. Szerintem nagyon jó teló jó kamerával neg minden ami kell meg ami nem.. az lg k nem a leg megbízhatóbb telefonok.. mindent tapasztalatbol mondok! Ugyhogy sztem s2! De te tudod
2014. jan. 3. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Pedig az xperia L az nagyon jó vagy esetleg az SP.
2014. jan. 3. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

"az lg k nem a leg megbízhatóbb telefonok.."


A nexus telókkal mi gondod van?

2014. jan. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
11%

"Windows phone szóba sem jöhet :)"


Mert mi a bajod velük?

2014. jan. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Szóval akkor az Lg-k nem megbízhatóak?

Windows phone.....nem tetszik a rendszer.Szerintem én egy ilyen telefont képtelen lennék használni.

BlackBerry?

Sony Xperia L,M,Sp kozul melyiknek a legszebb a kijelzője?

Akkor Lg-t ne?

2014. jan. 3. 10:15
 6/16 anonim ***** válasza:

#4:


Miért neked mi bajod az androiddal, ami mindig lefagy?

Kivéve amikor a win?


http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..


Csak halkan megsúgom, az android is olyankor csinál ilyet legtöbbször amit ott írtál...

2014. jan. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Kérdező:


Xperia L de inkább SP

2014. jan. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Xperia L..

De amúgy az Lg-kel sincs semmi baj...

2014. jan. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Lg-t ne?
2014. jan. 3. 11:07
 10/16 A kérdező kommentje:

Koszonom..

Valakinek van szemelyes tapasztalata az Lg Optimus L7 II-vel?

2014. jan. 3. 11:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!