Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vélemények, tapasztalatok...

Vélemények, tapasztalatok érdekelnének a Sony Xperia SP telefonnal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

2014. jan. 3. 10:44
 1/7 anonim válasza:
szerintem nagyon jó telefon nekem semmi bajom nincs vele érdemes venni!!
2014. jan. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem SPm van, elég jó teló. Igazából annyi a bajom, hogy viszonylag gyorsan merül, bár ezt már megszoktam, hála az elõzõ telómnak.. meg annyi, hogy egyszerre zenét, illetve internetet a telefon nem nagyon díjazza, folyton kipakol engem mindkét alkalmazásból. Kihangosítva elég gyenge a hangszórója, szóval világszámot ne igen várj..ezen felül egy jó fülessel remekül szól :) Imádom az értesítési LEDet, kivéve, amikor próbálkozom az alvással, rendszeresen elkezd villogni mint valami diszkógömb...ilyenkor bedugod a párna alá:) A kijelzõje nagyon baba, legalábbis a galaxy minimhez képest. 1x nem fagyott mèg le..Jaaa, még annyi, hogy a wifije nem valami nagy eresztés, de azért türhetõen veszi a jelet. A kamera is okés, sokan panaszkodnak rá, de szerintem ennyi bõven elég egy telefonba...megéri megvenni, hidd el:)
2014. jan. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kimerítő leírást! :) Valami ilyesmit vártam... épp vásárlás előtt vagyok. Ami biztos, az az, hogy Sony, csak a továbbiakban vagyok bizonytalan. Fontos, ki mit mond róla, mert azért akárhonnan nézem, egy átlagembernek ez sem kis összeg.

Köszi!

2014. jan. 3. 14:18
 4/7 A kérdező kommentje:
Egyébként az alsó led akkor is villog, mikor nincs használatban a készülék? Vagyis csak szimplán be van kapcsolva, de le van zárva a billentyű?
2014. jan. 3. 14:20
 5/7 Bombalomba válasza:

Nagyon jó,ütőképes telefon csak kicsit kevés a memóriája bővíteni kellene:(

De ez az egyetlen bibije

2014. jan. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Alsó LED az mindig villog, ha értesítésed van, ha töltöd, de ha lezárt képernyőnél hallgatod a zenét, akkor viszont nem:)
2014. jan. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Már rendelés alatt van, mert üzletekben személyesen már sehol sem kapni vidéken. Várom már, hogy a kezemben tartsam. :)
2014. jan. 6. 07:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!