Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android mobil internet gyorsító?

Android mobil internet gyorsító?

Figyelt kérdés
Van egy xperia tipo telom és erről osztom meg a netet, de tableten nagyon lassú, régebben play áruházból töltöttem le ilyen gyorsítót, jo is volt mert 3-4 szer gyorsabb volt... De már sajnos nem emlékszek a nevére... Play-ről töltöttem le 2-t is de egyik sem csinált semmit...Mit ajánlotok?

2014. jan. 3. 11:36
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Internet gyorsító nem létezik. Semmire. Vagyis létezik de kamu program.
2014. jan. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kamu program mind
2014. jan. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 classfm válasza:
Minimálisan gyorsít: [link]
2014. márc. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 tetkosroli00 válasza:
hola better-t használom de kb 20% az elért gyorsítás....(galaxy mini pop plus/jellyplus turbo 3 android 4.2.2)
2014. júl. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 tetkosroli00 válasza:
a gyári romon 40% kb sztem tel függ
2014. júl. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Spilerke ***** válasza:
Valószínűleg létezik ilyen lehetőség is, de ahhoz érteni kell. Most nem a play áruházas baromságokra gondolok, hanem arra, hogy ha csökkenteni tudnád a feltöltési sebességet növelni lehetne a böngészést, mivel amikor felmész a netre adatokat is tölt fel nemcsak fogad :D
2015. jan. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Spilerke ***** válasza:
Régen szerintem nem azért volt gyorsabb a telcsid, hanem egyszerűen az lehet az oka, hogy kevesebb app futót a háttérben, mert általában azok is szarakodni szoktak eszik a netet rendesen :P. Biztos észre vetted, hogy amikor kevesebb app van a telefonodon sókkal gyorsabb a böngészés ez azért van, mert a háttéradatok futnak a telefon pedig a tudtod nélkül is használja a netet ezért az belassúl. Én általában azt szoktam csinálni, hogy kikapcsolom az adatforgalmat, ha nem netezek, vagy váltogatok a net és a web között ;)
2015. jan. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!