Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Windowsphone8 játékok, alkalma...

Windowsphone8 játékok, alkalmazások?

Figyelt kérdés

meguntam az androidot, t*köm tele van a laggokkal, fagyások, stb, szóval beújítok egy nokia lumia 820-at.

alkalmazásokra, és játékokra lenne szükségem, mindegy hogy ingyenes vagy fizetős.

asphalt 8, nova 3 ilyesmi játékok tetszenek.

alkalmazások olyanok kellenének, amin rendesen lehet filmet nézni (videólejátszó) képszerkesztő, facebook-ból láttam fizetőset is, esetleg link is jöhet. de igazából minden jöhet ami hasznomra lehet! köszönöm!

16f



2014. jan. 3. 12:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A 820-ban asszem van 1 GB RAM, szóval az Angry Birds Go letölthető rá. Én azt ajánlom
2014. jan. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Játékokra itt rá tudsz keresni, hogy van-e vagy sem, én nem szoktam játszani: [link]

Videólejátszó: Moliplayer (fizetős)

Képszerkesztő: Nokia Creative Studio, Fotor, Lomogram, stb.

Normális fb-app: Facebook BETA (ingyenes, de áruházból nem lehet letölteni, hanem innen: [link] fb-csevegésre a beépített csevegő tökéletes.

2014. jan. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!