Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SOS Vizes lett a mobiltelefono...

SOS Vizes lett a mobiltelefonom, utána (egy idióta tanács miatt) hajszárítóval szárítottam egy ideig. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

A hajszárító hatására rosszabb lett!! Előtte szinte semmi baja nem volt , most meg nem jók rajta a gombok!! (majdnem fél méterről a legkisebb fokozaton szárítottam,max fél percig, mégis picit égett szaga lett a telefonnak) Samsung Galaxy Mini készülék. Nagyon pici víz érte, máskor is volt ilyen ,semmi baja nem volt, itt igazából a hajszárító volt ami betett. Estére szétszedtem (aksi ki, hátlap le), úgy pihent. Most -mivel olvastam, hogy pihentetni kell- megint szétszedtem...van rá esély, hogy helyrejön? Tehetek még valamit, hogy megjavuljon??:((

(lehülyézést nem kérek,nem értek hozzá és ezt a tanácsot kaptam..)



2014. jan. 3. 15:15
 1/9 anonim ***** válasza:
21%
én a helyedben kidobnám. amúgy is egy gagyi telefon volt amikor megjelent nemhogy most. sokat nem tudsz vele csinálni, max szervíz, de nem éri meg javíttatni.
2014. jan. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

meg tudják teljesen javítani?

nem fogom kidobni emiatt

2014. jan. 3. 15:19
 3/9 anonim ***** válasza:

fél méterről a legkisebb fokozaton szárítottam,max fél percig,-Na ettől nem lehetett baja!A szétszedés az nem annyiból áll hogy leveszed a hátoldalát és kiveszed az aksit belőle!

Azt szószerint szét kell szedni!Megtörölgetni hagyni egy két napot hogy valóban ki is száradjon!

2014. jan. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
81%
A régebbi mobilokra igaz volt, hogy ki lehet szárítani, nem tudom ezekre jó-e. Amúgy meg úgy kell kiszárítani a mobilt 24 órára max 30 celsius fokos radiátorra teszed.
2014. jan. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

de ennél jobban nem tudom szétszedni... és a hajszárítózás után lett igazán baja (égett szaga is volt), most meg már teljesen biztos h nem kellett volna úgy szárítanom: "Amit viszont szinte mindenki tanácsol: ne használjunk hajszárítót a víztelenítéshez és szárításhoz, még a leghidegebb fokozatot sem! A beáramló levegő ugyanis mélyebbre préselheti az esetleges vízcseppeket, amelyek kárt okozhatnak az áramkörökben. A túl meleg levegő pedig megolvaszthatja az erre érzékeny alkatrészeket." /HVG.hu

:((

2014. jan. 3. 15:23
 6/9 anonim válasza:
Kepzeld el nekem is olyanom volt, es en beleejtettem a medencebe. (vagyis ha pontosak akarunk lenni, benne volt a nadragom zsebebe, es ugy ugrottam bele a medencebe..na mind1) utana amikor bekapcsoltam, latszott a kepernyon, hogy benne volt a viz, de amugy utana jo lett, csak elb*szodott benne a rezgo:D
2014. jan. 19. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
07:04 ,jó ezt hallani. és neked mennyi időbe telt míg megjavult? csinaltal vele vmit, h kiszáradjon?
2014. jan. 22. 01:30
 8/9 A kérdező kommentje:
07.40* ,bocsi
2014. jan. 22. 01:31
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem régi strapabíró se k800i landolt 1 kád víz alján. Azonnal kivettem, akksi ki és hajszárító. Aztán darabokra lett szedve, néhány napot úgy pihent és semmi baja nem lett. Semmi korrózió, semmi hiba. Persze az még nem érintős telefon volt. A mai érintős telefonok nem bírják az ilyen kiképzést sajna.
2014. febr. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!