Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet 'feltörni' a...

Hogyan lehet 'feltörni' a képernyővédőt?

Figyelt kérdés

Kaptam egy Samsung galaxy s2 plus típusú mobiltelefont.

Beállítottam a képernyővédőt ( azt az összekötőset) és elfelejtettem, nem tudom feloldani. Néztem videókat, hogyha lenyomom a főgombot, a kikapcsológombot és a hangerőszabályzót egyszerre akkor előhoz egy ilyen menüt ahol lehetne resetelni. Van vagy 3-4 opció ebben a menűben ahol elvileg a hangerőszabályzóval tudsz lépkedni, de nekem nem lépked.


2014. jan. 3. 18:08
 1/5 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=Yg3uuv-3jns

Ha nem tudod még így se megcsinálni,akkor legközelebb lopj egyszerűbbet.

2014. jan. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Kedves válaszoló, szerinted ha ebből élnék nem tudnám, hogy hogyan kell csinálni és itt a gyakori-n kérdezném meg?

Gondolom neked is rosszul esne az alaptalan vádolgatás...

2014. jan. 3. 18:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Mutatják ember! Ha így se megy hülye vagy.
2014. jan. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy végigolvastad a kérdésemet!....

Mint már írtam a menüben, amit a 3 gomb lenyomásával hoz elő nem tudok lépkedni a volume gombbal..

2014. jan. 3. 18:36
 5/5 anonim ***** válasza:
akkor így jártál. ez a feloldóminta csak arra jó, hogy egyszer elfelejsd, vagy az xy barátnak odaadva addig próbálkozzon, amíg le nem tiltja, persze kikapcsolt nettel, hogy még google fiók se segítsen xD
2014. jan. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!