Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Note2 Hdmi kábel megy e olyan...

Note2 Hdmi kábel megy e olyan tvről amin nincs usb csatlakozo?

Figyelt kérdés
venni akarok a note2 höz hdmi kábelt de olyanvan h usb csatlakozós is de az én tvmen nincs usb csatlakozás. az eladó elmondása szerint áramforrás miatt. az a kérdés hogyha a töltőbe dugom bele aramforrasként akkor működik e?

#note 2. #hdmi. usb. tv.
2014. jan. 3. 20:00
 1/6 anonim ***** válasza:
ezt most csak én nem értem?
2014. jan. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

az eladó szerint az usb részt azért kell bedugni h áram alatt legyen.

de nekem a tvmen nincs usb csatlakozo és ha a rendes telefontöltőbe dugom be akkor jólessz e?!

2014. jan. 3. 20:17
 3/6 anonim válasza:

én sem igen értem...

ha a kérdés arra irányul hogy a note2-t rá szeretnéd dugni hdmi-n tv-re (képernyőtükrözés) akkor azt legegyszerűbben 2 kábellel tudod megoldani... a telefontól micro usb - usb majd egy usb (anya) és hdmi... mivel atelefonon nincs hdmi a tv-n meg usb-vel csak háttértárként tudod csatlakozni a telefont ezért igy lehet megoldani.. vagy van olyan kábel is ami micro usb- hdmi ez egy kicsit drágább de talán ez a legcélravezetőbb :D

2014. jan. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tehát akkor segítek ismét feltenni a kérdést. :)


A Note2-t szeretnéd a tv-vel összekötni? Ami neked kellene gondolom egy MHL adapter. Ezt a Note2-t a microUSB csatlakozóba dugot, az MHL adapterből valahol kijön egy usb csatlakozó (innen kapja az áramot az adapter), az adapter másik vége egy hdmi csatlakozó. Elvileg ez így működik, igen. Az usb csatlakozóba egy töltőt kell majd dugnod.

A tv-n nem usb-t kell keresned, hanem hdmi csatlakozót. És a közelben kell hogy legyen a fent leírtak miatt egy áramforrás.


Erre gondoltál?

2014. jan. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Ezt a Note2-t a microUSB csatlakozóba dugot" helyett:

Ezt a Note2 microUSB csatlakozójába dugod..

Bocs :)

2014. jan. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igen 4 es erre gondoltam
2014. jan. 3. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!