Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ezek után megtalálhatják a...

Ezek után megtalálhatják a telefont?

Figyelt kérdés
Van egy Hollandiában talált, nem lopott HTC telefonom. (Hozták nekem "ha megcsinálod, akkor a tiéd" alapon). Teljesen lecseréltem az androidot. Ha az előző tulajdonos keresné valamilyen jogi úton (rendőrség stb) akkor megtalálhatnának engem? Tegyük fel, hogy az IMEI számot átírom egy általam már nem használt telefonéra.

2014. jan. 3. 22:30
 1/4 anonim válasza:
Amennyiben keresteti a rendőrséggel, akkor megtalálhatnak. Az IMEI átírása nem biztos, hogy sikerül, de egy próbát megér.
2014. jan. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 bp1985 ***** válasza:
Attól hogy találtad, ugyanúgy lopottnak minősül. Az imei átírása is bűncselekmény. De sok sikert.
2014. jan. 4. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 bp1985 ***** válasza:
Ezentúl a nagyon okos ismerősöd is bűncselekményt követett el, amiért neked adta.
2014. jan. 4. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha sikerül átírni az IMEI-t, sosem találnak meg.
2014. jan. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!