Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a nokia...

Mi a véleményetek a nokia E7-ről? Sos!

Figyelt kérdés
Szeretnek egy ilyen telefont mert tetszik de nem tudom milyen és milyen rajta a fb stb..

2014. jan. 3. 23:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Szép, de sajnos december végén "lekapcsolták a gépről" a rendszert, azaz többet nem érkezik rá új frissítés, alkalmazás (a hivatalos áruházból). Nem is valami gyors, sőt, mai viszonylatban nagyon gyenge telefonnak számít, és szerintem még a fb is gyatrán menne rajta - az is max böngészőből.
2014. jan. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
koszonom! meg krek velemenyeket! :)
2014. jan. 4. 09:28
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajnos már több, mint 3 éves, rég nincs már ringben.
2014. jan. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szép, de gagyi, fixfókuszos a kamera...
2014. jan. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szörnyű telefon. Ha csak telefonálni akarsz rajta, akkor olcsóbban kapsz egy sima nyomógombosat (és telefonálásra még minden szempontból jobb is lesz), ha meg telefonáláson kívül bármi mást is csinálnál rajta, akkor tényleg szörnyű.

Ha Nokia, akkor WP8-asat vegyél, Lumia 520 elég jó, és csak 30k .

2014. jan. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a gyors válaszokat! :) nem vettem meg xperia l-t vettem és nagyon jonak tűnik! :) !md234ll- erről mi a véleményetek??? :)
2014. jan. 4. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!