Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a ConCorde...

Lyukas Kaiser kérdése:

Mi a véleményetek a ConCorde SmartPhone 5000-ről?

Figyelt kérdés
Egy ilyet tervezek venni, de nem igazán ismerem a gyártót. Jól jönne egy kis segítség.
2014. jan. 4. 12:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia. Én 2 hónapja vásáróltam egy ilyen "apróságot", és semmi gond vele. Teleraktam játékkal, mint pl: a vasember 3, need for speed most wanted, gta san andreas stb, de egyszer nem laggolt be. Gyönyörű a kijelzője, igazi HD, igazi IPS. Egy giga RAM telefonban bőven elég, az a 4magos proci, imádom. A 5 colos kijelzője nem zavaró, egyszerűen tökéletes. Akinek igenis fontos a remek ár/érték arány, az ilyet vesz. Nem kell attól megijedni, hogy ismeretlen a gyártó. Igazából nem ismeretlen, jó rég óta van a piacon, csak nem reklámozza magát. A dual sim (normál méretű sim) tökéletesen üzemképes, bár nekem előtte soha nem volt dual sim-es telóm.
2014. jan. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, de gondolom támogatásban és frissítésekben sem jeleskedik. Attól még megérheti? Mert az ára tényleg elég kedvező (60e. E-Digital-ba) .
2014. jan. 4. 23:13
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyedül a gyári fülhallgatóval van gond. Mivel a jack dugója 16,8 mm hosszú, a hagyományos jack-ek (mind 2,5 és 3,5mm jack) hosszúsága 14 mm. Csak a gyári füles a jó, hacsaknem szétvágod a gyári fülest, és egy másik fülest, lehámozod a kábeleket és összedródozod.

[link]

Tessék, aktív fórum, és ebben benne van minden, hogyha saját fület szeretnél, akkor hogyan csináld meg.

2014. jan. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!