Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Nokia telefonoknak ugye nem...

A Nokia telefonoknak ugye nem Android op. Rendszerük van, hanem Windows alapú. Ez miért jó/rossz? Így az internet elérés miben különbözik? Mit vennétek inkább Sony xperia? Vagy Nokia Lumia?

Figyelt kérdés
2014. jan. 4. 18:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Típust is kéne írjál, vagy árkategóriát
2014. jan. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Igazából azért nem írtam típust, mert elsősorban nem az érdekel, hanem az operációsrendszer.
2014. jan. 4. 18:50
 3/15 anonim ***** válasza:

Lumia = Windows

N sorozat = Symbian

simák = s60

2014. jan. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Ha oprendszer érdekel, akkor nem így kell feltenni a kérdést, mert wp-vel gyárt a htc is pl, androiddal meg nagyon sok gyártó.

Ez szubjektív, ki a wp-t fogja mondani, ki az androidot, meg ha idetévednek a többiek, anyázásba fog átmenni az egész.

2014. jan. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 SylwerStone ***** válasza:

Az android egy nyílt forráskodú rendszer, amit úgy moddolgathatod, ahogy akarod.

Ezzel szemben a WP8 egy zárt rendszer, ezért fut ugyanúgy a legolcsóbb Lumián mint a legdrágábbon.

A Wp8 tuti nem fog akadni, viszont a kezed is meg van kötve, nem sok mindent tudsz módosítani.

Sokaknak ezért is nem tetszik, mert korlátozva vannak. Itt nem tudsz warezolni sem, mint droidon.

2014. jan. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Értem és összességében akkor mit vennétek a helyemben?

Nokia Lumia 520, 620, 800, 820

Sony Xperia L

2014. jan. 4. 19:00
 7/15 anonim ***** válasza:
Szubjektív ez is, én xperia l-t.
2014. jan. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 SylwerStone ***** válasza:
Én Lumiát vennék, mert WP fan vagyok, de nem akarlak lebeszélni az androidról sem. Ezt neked kell tudnod. Menj el és tapicskold meg őket. Amelyik jobban bejön, azt vedd meg.
2014. jan. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ha WP, akkor Lumia 820 az 1GB RAM miatt, ha Android, akkor Xperia L. Az biztos, nincs tökéletes rendszer és telefon, de szerintem téged nem zavarnának a WP testreszabhatóság és egyéb korlátozásai, és a beépített ingyen offline navigáció és a többi Nokia exkluzív szolgáltatás hasznos lehet számodra.
2014. jan. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
0%
én nem vennék x periát :P A saját gyártójuk mondta, hogy szarok XD. Amm tmobile ban is a samsung visz mindent ott is csak a samsung xperiat mondtak ne is említsem nem vmi jók állítólag. Samsung Galaxy S advance vegyél nem is a legdrágább de minden játék fut rajta akadásmentesen.
2014. jan. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!