Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a velemenyetek a mostani...

Mi a velemenyetek a mostani Sony telefonokrol (tobbi lent)?

Figyelt kérdés
nem ertem hogy miert ajanlja mindenki hogy azok jok meg stb,csak szerintem mind egyforma,meg unalmas,bena kezelofelulet,meg az a ronda bekapcsolo gomb..ez a velemenyem roluk,nem vennek soha sony telefont az biztos..nektek mi a velemenyetek roluk?

2014. jan. 4. 22:35
 1/6 A kérdező kommentje:
amugy nem vagyok egyaltalan sony ellenes,csak nem ertem,sot idegesit mar hogy amikor hallom hogy mondja valaki hogy telefont akar venni,vagy en is,azt mondjak vegyel sony xperia sp-t,meg mit tudom en meg hogy milyet..mit szeretnek annyira bennukk?
2014. jan. 4. 22:38
 2/6 anonim ***** válasza:

A Samsungtól eltérően nincs RAM-zabáló Touchwiz

Van viszont kameragomb! (ritka, mint a fehér holló)

Viszonylag jó telefonok (itt is van pár túlárazott persze), több néptelefon (Xperia SP, Xperia L, Xperia P)


Nekem a Sony Ericsson telkók jobban tettszettek.

2014. jan. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
a sony ericcson-ok nekem is jobban tetszettekk,sot hasznaltam is,de ezek az ujjak,mind ugyanolyan..meg sokan mondjak az iphone ra is hogy mind olyan,de ott legalabb valtozik a design egy uj szerianal...pl iphone 4 es 5 eseteben.
2014. jan. 4. 22:40
 4/6 anonim ***** válasza:
Na mert aztán az iphonenál nagyon változik a dizájn, meg samsungnál. Szerinted meg a Sonyk az egyformák? lol
2014. jan. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amúgy meg ilyet ne kérdezz, hogy szépek-e a telefonok, mert ez szubjektív, nincs rá egyértelmű válasz, mindenki mást mond.
2014. jan. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Van egy kis igaza a kérdezőnek mert mióta a Sony megvásárolta az Ericcsont azóta nincs meg az a forma tervezés mind régen. Nagyon hasonlóak a Sony-k. De viszont minőségi megbízható jó telefonok.Nekem is az van. Az én véleményem is az,hogy Sony Ericcsonként jobban néztek ki a telóik. De más gond nincs velük. De ha ennyire nem tetszenek a Sony-k akkor én a Htc-t javasolnám.
2014. jan. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!