Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A vodafonnál vettem egy...

A vodafonnál vettem egy iphone-t, a kártya így vodás. De 2 hónapot kint leszek külföldön, ott pedig lebarás kártyámat szeretném majd használni. Ebbe a telefonba tudom használni? Vagy esetleg másik németországi szolgáltatóét?

Figyelt kérdés

2014. jan. 4. 23:08
 1/10 anonim ***** válasza:
A szolgáltatós telefonok kártyafüggőek, így csak az adott szolgáltatótól származó SIM-eket tudod beléjük rakni. (Az egy vállalatcsoporthoz tartozó SIM-eket sem fogadják el, így Vodafone DE SIM-je sem fog belemenni.)
2014. jan. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ! :)

Akkor ilyen esetben addig egy új telefont kell venni? :/

2014. jan. 4. 23:11
 3/10 anonim ***** válasza:
IGEN.VESZEL KINT 10EUROOERT EGY TG MOBILT:) oTT IS VAN ILYEN PÁR SZŰÁÁZAS AJÁNLAT...bocsi csak a cais kick miatt
2014. jan. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Az iphone kartyafuggetlen. Mindegyik. De ha rosszul tudom javitsatok ki...
2014. jan. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Sajnos rosszul tudod.
2014. jan. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#2: igen, az a megoldás, hogy veszel egy olcsó telefont. iPhone-t pedig addig iPod touch-ként használod (igaz, nethez csak Wifin keresztül fogsz férni).
2014. jan. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Hát akkor köszönöm a válaszokat! Nagyon nagyon!:)


Ha kártyát cserélek benne, az még akkor ottani internetezéshez sem működne? (Viber miatt lenne fontos)

Mert fontos lenne, hogy internethozzáférésem is legyen.Vagy azt akkor inkább az ott vásárolt telefonnal próbáljam?

2014. jan. 5. 14:01
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nethez se müködne. De abbol kiindulva h Mo-n már 11ezerért kapsz Tescoban androidos telefont tuti h németben is kapsz egyet hasonló árban... VIber meg müködik azon is...
2014. jan. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Vagy "gányolt" megoldás: veszel kint egy mobil routert, és arra wifin csatlakozol iPhone-nal:)
2014. jan. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ! :) mobil router-ről még nem hallottam, utána olvasok neten mi is az :)
2014. jan. 11. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!