Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudom felrakni a...

Miért nem tudom felrakni a zenéimet az Iphone 5 telefonomra?

Figyelt kérdés
a szokásos módon próbáltam, ahogy eddig is csináltam (Itunes-zenék-számra rámegyek-hozzáadás-kiválasztom az eszközt)de nem sikerül. egyszerűen nem szinkronizál. az Itunes megtalálja a telót meg minden, de magától nem szinkronizál, mégha az is van beállítva, hogy csatlakozásnál automatikus legyen a szinkronizálás. Azóta van ez amióta, újra lett telepítve a gépem és az Itunest is újra fel kellett raknom. Lehet ez a baj? És ha igen mi a nyavalyát tudok csinálni?
2014. jan. 5. 00:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha új itunes van, mindig rákérdez, hogy mi legyen a dolgokkal. Nem lehet, hogy elnyomtad ezt?


Amúgy legújabb itunes van fent?

2014. jan. 5. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
valami nem 100% az iTunes-ban mostanában...nekem is csak elvétve van olyan, hogy elsőre ténylegesen rárak mindent. ha nem, akkor bezárom az iTunest, kihúzom a telót, majd újra csatlakoztatom, és újra megnyitom az iTunes-t, másodjára már szinkronizálja...nem tudom mi lehet az oka, de ez csak windows-os alkalmazással van így...
2014. jan. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen a legújabb Itunes van fent és mindent beállitottam amikor újra telepítettem.kipróbáltam Ipaddal is és azzal simán működik. Csináltam én is hogy bezártam az Itunest, kihúztam a telót, majd újra kezdtem a műveletet,de hiába ugyanaz történik.
2014. jan. 5. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!