Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen okostelefont ajánlanátok?

Milyen okostelefont ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Fontos:

-Jó hátlapi kamera

-Első kamera

-Legújabb op. rendszert elbírja

-Ne legyen egy női kézfejnél/tenyérnél(?) nagyobb( mint pl. samsung galaxy s3)

-Legyen (viszonylag) gyors

-Jó legyen az akksija

-max.60-70 ezer ft-ba kerüljön



2014. jan. 5. 02:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Én most vettem a barátnőmnek lumia 820, ebben az árban van, 2. androidos telefonja ment tönkre egy év alatt, illetve lett használhatatlan. Szervízbe elvive kiderült nincs baja hardveresen, és szoftveresen sem, csak ezt tudja a sony telefonja 100 ezerért. Szóval kapott egy lumiát, nagyon boldog vele, és mostmár el tudom érni mindig. Ja és 3 naponta kell tölteni.
2014. jan. 5. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ez tetszik, köszönöm ! :)

Várom még esetleg a többi ajánlatot is !

2014. jan. 5. 03:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, a Lumia 820 jó választás lehet, de én még a 720-at is ajánlanám, csak abban kicsit kevesebb memória (RAM) van, így pár játék és alkalmazás nem fut rajta, viszont vékonyabb, és talán ettől kicsit nőiesebb :)
2014. jan. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!