Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s4 mini?

Samsung galaxy s4 mini?

Figyelt kérdés
Mit kell tudni rola? Jo telefon?allitolag ez fogy a legjobban a piacon..mondtok rola dolgokat?:)

2014. jan. 5. 14:49
 1/9 anonim ***** válasza:
63%

Előnyök:

Szinte mindent tud, amit belehet gyűrni egy ilyen kis dobozba. Számomra hihetetlen könnyű, diszkréten lapul akár a mell zsebben is anélkül, hogy leszakítaná.

Eszméletlenül gyors. Első okos telóm, össze-vissza nyomkodom egy hónapja és nem lehet lefagyasztani.


Gyönyörű, gyors, könnyez kezelhető. Játékok futnak rajta rendesen.

Mondjuk az áráért nyújtsa is azt amit kell.


Gyors, akadásmentes, viszi az erősebb játékokat is.

-8 megapixeles kamera

-van előlapi kamerája

-szép a kijelzője. : )


Elvárásaimhoz képest is nagyon jól teljesít!


Korábban volt egy Iphone 4-em, és attól tartottam, h a S4 mini nem lesz olyan jó, de kb. egy hónap használat után semmi kétség: legalább ugyanolyan jó (sőt! ) és megbízható ez a készülék. Ja és persze sokkal olcsóbb. Ráadásul már sikerült 3-4 szer leejtenem tok nélkül, de semmi baja.

--------------------------

Hátrányok:

Harmat gyenge aksi.


Nekem eddig Sony Xperia Minim volt. Azzal olyan csodálatos fotókat csináltam.

Nem tudom, hogy ezzel mi a baj, már mindenféle módon próbáltam vele fotózni, de ronda a kép. Olyan szürkés-kékes. Ha meg nincs vaku akkor "mákos" a kép...

Ötleteket várok...

- Hátrányok röviden: nem csinál szép fotókat. (De lehet, hogy én vagyok a béna).


Nem találtam. Egyszerűen tökéletes ez a telefon. :)


Eddig nem tapasztaltam negatív dolgokat a termékkel kapcsolatban.


egyelőre nem találtam


Nincsen hátránya.


Nem ismert.


Szabad időmben vele foglalkozom.

------------


Pár oldalról kerestem neked értékeléseket :) remélem tudtam segíteni

2014. jan. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az egyik,ha nem a legjobban eltalált samsung.
2014. jan. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2014. jan. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
koszonom szepen! :))
2014. jan. 5. 15:01
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Miértelme bemásolni árukeresőről az értékeléseket?

Mennyiért vennéd?

2014. jan. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Most jönnek az sp fanok...
2014. jan. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nagyon jó telefon abszolút megéri az árát.Az igaz hogy nem a fényképezés az erőssége de csak így szórakozásból pár képet lőni úgy jó,gondolom aki fényképmániás az úgyis inkább rendes fényképezőt vesz.De ezt leszámítva mindent tud amire egy (átlag)felhasználónak szüksége van
2014. jan. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Árukeresőn 52k-ért be lehet szerezni, és most néztem egy videót az S5 minivel összemérve, és ha nem legalább 1000 ponttal többet kapott, akkor egyet se. Szerintem ár/érték arányban nagyszerű készülék ennyi pénzért. Egy közép-felső kategóriás készüléknek, és egy átlagos, felhasználónak ez tökéletes hosszabb távra. Én is ilyet készülök venni, és nem rettent el a 4,3" kijelző, mert többet tud sokkal mint amit írnak. Mediamarkt-ba próbáltam ki, és amiket azok rárakta, azzal együtt se észleltem semmi akadást. 4.3-al (meg ha kijön rá a 4.4 KitKat), tökéletes telefon lesz. Én ajánlom ennyiért.:)
2015. jan. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Hát szerintem jó, csak amikor videózok és le akarom állítani lefagy. Ilyenkor ki szoktam venni az aksit és újraindul de a videót nem vette fel... amúgy én nagyin szeretem...
2016. máj. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!