Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Akinek van Sony xperia z...

Akinek van Sony xperia z telefonja milyen véleménye van a telefonról?

Figyelt kérdés
megbízható a telefon? meg éri azt a pénzt amibe kerül, és tényleg vízálló?

2014. jan. 5. 16:44
 1/4 sacsa ***** válasza:
Nekem október óta van Z-m.Maximálisan megvagyok vele elégedve,a kijelzővel sincs baj szerintem.Igen tényleg vízálló! :)
2014. jan. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem csak volt. Beadtam egy Z1-ért, de egyébként nagyon király teló!

Nehezen szántam el magam h megvegyem, olvastam róla pár dolgot, ami előjött másoknál. De szerintem ez csak néhány darabot érinthet. Pár hibás cucc mindig van minden gyártónál. Haveromnak még mindig az van (vele együtt vettem), és neki sincs semmi baja vele.

Megéri e a pénzt... mennyit?? :) Mindenhol más az ára.

És igen, tényleg vízálló. Annyi, h utána egy picit hülyén szól a hangszóró (legalábbis nekem furán szólt, havernak nem), de 1 óra múlva semmi baja nem volt. Szerintem ki kellett h száradjon.

2014. jan. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló mi a külömbség a z és a z1 között amit te észre vettél
2014. jan. 5. 20:06
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát, ami tény, h egy picit nagyobb :D De annyira engem nem zavart. Ha nem olvasok utána, igazából észre sem veszem.

Sokkal gyorsabb... és ez tényleg nagyon észrevehető. Olyan, mintha nem is gondolkodna, lép egyből oda, ahova akarod.

A fényképezője meg csodás!!! :) Pont azért nem cseréltem akkor, amikor kijött, mert szoftveresen nem volt a legjobb a Z1, mármint kamerában. De jött pár frissítés, és így meg mertem kockáztatni. Nem hiába!! :)

Igazából drága, mert nem ér annyit. A konkurensek ilyen szintű telója olcsóbb, viszont én Sony párti vagyok, és épp ezért nem érdekelt az a +20-30 ezer. Sonyval eddig még nem volt bajom, bevált, ezért érthető is.

Jah, meg az akksi... :D A Z1 akksija jóval tovább bírja, mint a Z. A Z is sz.r volt az elején, aztán egy ápdéttel vhogy tudtak faragni rajta, de.. még így se volt olyan hosszan tartó. Persze függ attól is, mennyit használod.

Tehát ha igazából neked mind1, h melyiket választod, mert van rá kes, akkor mindenféleképpen Z1. Ha meg nincs, akkor maradj a Z-nél. És ha megvetted, azonnal rakd rá a legfrissebb szoftvert (már ha nem az van rajta)

2014. jan. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!