Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy S4 mini-m nem...

Samsung galaxy S4 mini-m nem csatlakozik a PC-hez, vagyis USB kábelen keresztül tölt, de nem lehet fájlokat küldeni rá! Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés
A Kies prog. is csak órákon át csatlakozást ír.(illszető program telepítve van)

2014. jan. 5. 18:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Pont ma döbbentem rá én is erre S3-al :D. Aztán én képeket akartam átrakni és végül úgy sikerült h a gépre minden képet átrakott 3x, aztán a kívánt képeket kiválogattam belőle, ha mást akarsz nem tudok segíteni bocsi:(
2014. jan. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A nem naprakész windows az oka.
2014. jan. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2014. jan. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, és aki linkelte külön köszönet zseniális ! :))
2014. jan. 6. 14:57
 5/6 anonim ***** válasza:
:-D
2014. jan. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Galaxy S4 I9505 telónál? mert nekem az istenért sem akar kapcsolódni. Kiesel is próbáltam, meg a fent említett programmal is, a telefont átnéztem nem találtam ilyen beállítást. 4.3 android van rajta.
2014. febr. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!