Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti nem vagytok felháborodva a...

Ti nem vagytok felháborodva a Facebook Messengeren?

Figyelt kérdés

Ma az Androidomon már nem tudok a facebook alkalmzáson kereszül üzenni mert aggreszvan felajánlja, hogy telepítsem az alkalmazást az üzenetek elolvasásához/megválaszolásához.

Állítólag f#s a FB msnger, rengetegen szidják. Úgy vagyok vele hogy csak azért sem telepítem, hisz aúgy is viberen értekezek mindenkivel.

Meg lehetne valahogy oldani hogy a sima fb alkalmazáson kereszül lehessen mégis üzengetni? jó lenne meghekkelni ezt a f&sadékot.

Jó, tudom, hallom a választ: user vagyok, azt kapom amit ők adnak. Lesz..om: nem kell a facebook messenger,



2014. jan. 5. 19:11
 1/9 A kérdező kommentje:

komolyan elgondolkodom ezen:


"Delete your Facebook, enjoy sunlight. Live life with less stress man."


[link]

2014. jan. 5. 19:17
 2/9 anonim ***** válasza:
Én az Opera mini böngészőn keresztül facézok. Igaz, nem sokat.
2014. jan. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudsz mit csinálni. Ezt azért találták ki így, hogy letöltsd a másik alkalmazásukat így. Ha nem akarod ezt a hercehurcát, akkor a böngészőn keresztül használd az m.facebookot. Persze azért az más. :)
2014. jan. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem relax. Én legalábbis nem hergelem magam ilyen értelmetlen hülyeségeken és egy boldog ember vagyok, ajánlom neked is. :D

Amúgy ha úgyis Viberen értekezel mindenkivel, akkor miért is írsz facén...? Kicsit ellentmondásos. Ha meg írsz facén embereknek, akkor mit számít az a pár mega? De ha ennyire képtelen vagy a dologra, akkor lépj be böngészőből, aztán írj ott.

2014. jan. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem rossz egyébként az FB messenger.

Tök jó kis buborékosan jelzi ha jön új üzi.

Próbáld ki, nem bánod meg.

2014. jan. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem, nem vagyok felháborodva.

Paraszt húzás volt, de nem fogok ezen idegeskedni.


Leszedtem a Messengert amikor kötelező volt, mert most +1 alkalmazás nem zavar, aztán másnap töröltem is, mert hulladék, és így a sima Facebook alkalmazást is töröltem, mert ha nem tudok másokkal beszélni akkor semmi haszna. De nem fogok felháborodni, Facebook magával cseszik ki, remélem sok felhasználótól elesnek, bár még jó ideig nem fog eltűnni.

2014. jan. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
mindannyiótoknak igaza van. csak az a szar hogy mindent megpróbálnak lenyomni a felhasználók torkán. ez a gáz
2014. jan. 5. 21:12
 8/9 A kérdező kommentje:

probléma megoldva :) kíváncsiságból telepítettem...

és nem kell megynitni, a sima face appban már ugyanúgy el lehet olvasni az üziket. phiew!

:)

2014. jan. 5. 21:18
 9/9 anonim ***** válasza:
A sima face app olyankor megnyitja a messengert.
2014. jan. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!