Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ezek közé esett választásom....

Ezek közé esett választásom. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Na hát úgy utánanéztem kutattam..DE kellenek a vélemények is hozzá :) Szoval lenne itt 5 telefon :)

-Htc windows phone 8s/8x

-Huawei ascend g510

-Nokia lumia 625

-Lg optimus L7 2

Nem tudom hogy melyik lenne a legmegfelelőbb, nem bízok a windows phone-ba de a Htc-be igen és azt hallottam jók az Lg-k is de nem tudom..Tudnátok véleményeket írni? Köszönöm :)



2014. jan. 5. 21:27
 1/7 anonim ***** válasza:
l7 2 az egész jó megbízható szerintem
2014. jan. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi :) Lehet h az lesz :)
2014. jan. 5. 21:52
 3/7 anonim ***** válasza:
Lumia 625 egy remek telefon amióta megvan egyszer sem fagyott le, teszi a dolgát.
2014. jan. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 meszike91 ***** válasza:
Ha wp-t vennél akkor ezek közül a htc 8x a legjobb de ajánlom még a lumia 920-at is. Androidosok közül inkább az LG-t venném de a Huawei-ről is csak jót hallottam.
2014. jan. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Huh köszönöm :DD Nagyon jó vélemények örülök neki hogy leírjátok legjobban nekem a 8x tetszik :)
2014. jan. 5. 23:08
 6/7 anonim ***** válasza:
a nokia szerintem jó de a 8x árából egy 925 is vehetnél szerintem a wp nagyon jó nekem is az van és egyszer sem csalódtam benne eddig de ha wp akkor abból érdemesebb a nokiát venni mert sokkal többet foglalkozik vele mint a htc
2014. jan. 6. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ertelek :) Hat koszonom :)
2014. jan. 6. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!