Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefon a legjobb ezek...

Melyik telefon a legjobb ezek kozul, ar/ertek aranyban?

Figyelt kérdés

Szeretnek egy telefont venni magamnak, persze androidosat, de akkora a valasztek, hogy nem tudok donteni. Az anyagi keret kb ezek korul lenne.

En ezekre gondoltam elsore:

-Allview X1 Soul Mini (megfogott a proci,a kep, meg az aksi, azonban most hallom ezt a markanevet eloszor, igy nem tudom milyen is)

-Huawei Ascend P6 (megfogott a kep,proci,RAM, azonban errol sem tudom, hogy valyon minosegi?)

- Google Nexus 4 (ugyancsak a RAM<kep,proci a nyero)

-Galaxy S3 mini


Az lenne a kerdes, melyik a legjobb ar/ertek aranyban. Mik a legfobb erenyei. Melyiknek mi az elonye a tobbivel szemben, vagy ajanlhattok mast is. Ha lehet kicsit komolyabb ervekkel, mint hogy "ket hete van meg, nagyon jo". Mert sajnos ilyenekkel tele van a net, kivancsi vagyok komplexebb valaszokra is.


Elorre is koszonom!!!



2014. jan. 5. 22:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Én a huaweit venném. Szép, erős a processzora, sok benne a ram, nagy és egy feltörekvő márka. :)
2014. jan. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezek közül Nexus.
2014. jan. 6. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Huawei P6.2 GB ram (több mint a Nexusé),HD kijelző,4 mag,fémes hátlap...
2014. jan. 6. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nexus 4:

sokáig lesz támogatva, 2GB RAM, HD kijelző, bivalyerős hardver

2014. jan. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nexus4
2014. jan. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyértelmű hogy Huawei.
2014. jan. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, de meg johetnek, mert eddig 3 egyik mellett van, 3 masik :D
2014. jan. 6. 19:54
 8/8 anonim ***** válasza:

Mindkét telefon ígéretesnek látszik. (Nexus 4 és a Huawei Ascend P6)

Megkapják mindketten ugyebár a Kitkat android verziót, tehát nehéz eldönteni melyik is ígéretesebb. További android verziókat viszont a készülékekre már valószínűleg nem terveznek a gyártók. Árban is hasonlóan jól állnak. Én személy szerint a Nexus négyet választanám, viszont a Huawei Ascend P6 is biztosan remek vétel volna.

2014. jan. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!