Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Cyanogenmod 11 információk?

Cyanogenmod 11 információk?

Figyelt kérdés

Helló! Most hallottam erről a Cyanogenmod nevű ROM-ról és szeretném felrakni a telómra (LG Optimus 4X HD/ P880), de nem sok infót találtam róla (ráadásúl nem is vagyok nagy szakértő). Valaki tudna válaszolni az alábbi kérdéseimre:

1. kell hozzá GApps "csomag", de ebből több fajta is van az ajánlott oldalon ( [link] ), itt ha letöltöm az első verziót (GOOGLE STOCK PACKAGE) az elvileg elég hozzá, illetve ezen kívül van-e még valamilyen ajánlott/kötelező programm(csomag)?

2. a Google Play ,hogy működik ha felraktam ezt a ROM-ot, mivel látom, hogy az 1. kérdésnél említett PACK-ban ahhoz is vannak appok?

3. telepítési útmutatónál írják h a recovery módban törölni kell majd bizonyos dolgokat, de ettől ugye a meglévő appjaimat ugyanúgy tudom majd használni, nem vész el semmi?

4. mi a különbség a különböző típusok között (nightly, stable, stb.), esetleg van-e valamelyik amelyiket inkább érdemes felrakni?


Előre is köszönöm a válaszokat! :)


2014. jan. 6. 17:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Itt le van írva minden.

[link]

2014. jan. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az első 3 kérdésre választ kaptam, de a 4. nem találtam (lehet, hogy csak elsiklottam felette), viszont amit nem találok és itt is írják h kell valami CWM 6.0.4.4, de az egyetlen amit találtam az a superusert kezdi el letölteni. az lenne az ami kell? (bocsi ha hülyeségeket kérdezek, de már írtam, hogy nem igazán értek hozzá)
2014. jan. 6. 17:56
 3/5 anonim ***** válasza:

Nightly:

minden nap egy új kiadás, apróbb változások, de nem éri meg ezeket felrakni, mert ezeknél fordulhat elő a legtöbb bug.


M Snapshot:

Ritkábban jelenik meg, és már jóval stabilabb a nightly-nál, de ha nem sürgős, akkor még mindig nem ajánlott telepíteni (jelenleg én is M Snapshot verziójú CM11-et használok, és közel tökéletes, de igazából bármikor előfordulhatnak hibák)


RC:

Release Candidate, azaz már esélyes arra, hogy ez lesz a végleges verzió, már nagyon stabil, de azért még dolgoznak rajta.


Stable:

A legstabilabb verzió, ha kijön egy ilyen verziója a CM-nek, akkor többet azzal már nem dolgoznak, nem javítgatnak rajta, mondhatni nyugdíjba megy. Viszont ezzel már tényleg kb semmi baj, közel esélytelen, hogy bugba fuss.

Hátránya, hogy mondhatni kicsit le van maradva a friss Androidhoz képest.

Pl. Nexusokra CM10.2 a legújabb stable verzió, ami Android 4.3, de már van Android 4.4 is, szóval annyira nem régi, de nem a legfrissebb.

2014. jan. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. jan. 6. 18:20
 5/5 A kérdező kommentje:
közben kiderítettem a CWM-et is,úgyhogy arra se kell már válasz. köszönöm mindenkinek még egyszer!
2014. jan. 6. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!