Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy S3-at megéri...

Samsung galaxy S3-at megéri Sony xperia Z-re cserélni?

Figyelt kérdés
Szóval adódott egy ilyen lehetőség, hogy ráfizetés nélkül el tudnám cserélni. Azt tudom, hogy a Sony később jött ki meg, hogy drágább bolti áron. Megnéztem egy összehasonlítást: [link] , és itt az jött ki, hogy a a processzora gyorsabb, meg, hogy jobb a felbontása, meg a pixelsűrűsége. Én a mostani telefonom minden funkcióját kihasználom: böngésző, kamera, játékok, minden... Ezért fontos, hogy vigye az újabb játékokat. A Samsungomnak 1,4 GHz-es Cortex A9 processzora van. A Sony-nak 1,5 GHz-es Krait, mennyivel jobb a Sonyé? Ja és azt is írja, hogy a Sonynak TFT LCD kijelzője van, míg a Samsungomnak Super Amoled, ami -az oldal szerint- világosabb és élénkebb. Érdemes váltani, ha sokat játszok a telómon, vagy annyira kicsi a teljesítménybeli különbség, hogy nem is észlelető? Nagyon zavaró lenne az a TFT LCD kijelző? Ja, és a Samsungnak HSPA+ (84 mbps) nete van, a Sonynak pedig LTE (80 mbps). Bár ez már csak másodlagos, mivel elsősorban játékra használom, ezért ez akkor lehet döntő ha nincs teljesítménybeli különbség.

2014. jan. 6. 17:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem érdemes. Samsung jobban kezeli az alkalmazásokat és a tft kijelző egy amoled után nagy csalódás lenne.
2014. jan. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 schumilex55 ***** válasza:

Játék miatt megéri szerintem.

[link]

Az mindegy hogy mennyi az eltérés a magokban, még 2 mag is elég a mai játékokhoz ha van hozzá erős GPU.

Ha "ingyen" cserélheted le szerintem tedd meg.


De a kijelző, hát, azért nézd meg hogy megtudod-e szokni az amoled után mert a fekete pl. közel se olyan fekete rajta, és minden egy kicsit fakóbb.

2014. jan. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!