Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Lumiákra tényleg olyan...

A Lumiákra tényleg olyan kevés játék van?

Figyelt kérdés
2014. jan. 6. 18:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Tényleg.A fejlesztők inkább Androidra meg iOS-ra fejlesztenek.De most kivételesen dicséret jár nekik mert a GTA San Andreast erre is megjelentették.
2014. jan. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 SylwerStone ***** válasza:
Egyelőre igen, de növekszik. Ha játszani akarsz telefonon, akkor droidot vegyél, ne WP-t.
2014. jan. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Annyira nem fontos de ilyenek hogy subway surfers meg angry birds meg hill climb vannak rá?
2014. jan. 6. 18:20
 4/11 anonim ***** válasza:
Szinte minden nagy játék ugyanúgy elérhető WP8-ra is, és Xbox-szal is össze lehet párosítani.
2014. jan. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Az mit jelent hogy összelehet párosítani xboxal?
2014. jan. 6. 18:23
 6/11 anonim ***** válasza:
Van Xbox Live integráció. De inkább 1 GB RAM-mal felszerelt Windows telefont vegyél, mert azokra engedi letölteni a legtöbb játékot.
2014. jan. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Angry birds fizetős , az a surfa izé az sajna nincs :( , hinclimb az van , minion rush van temple run2 van , angry birds go ingyenes , pou van mou ként , ha konkrétan érdekel akkor a googleba üsd be hogy marketplace s ott nézegetheted , de egyre gyorsabban készítik a játékokat 1 éve vagy 2 kb 75 000 app volt , most 200 000 . Szerintem játékot kapsz rá eleget , de arra számíts hogy egy népszerű játék megjelenik androidra majd 2 hét mulva jobb esedben wp re is , szerintem jó választás lenne mindenképpen , de a játékokkal van egy kis lemaradás , vagyis nem tud még lépésttartani az Androiddal , de felzárkózik egyre jobban ! Nekem sajnos még Androidosom nem volt , de osztálytársaimnál eleget láttam (:
2014. jan. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Surfa izé is van már.
2014. jan. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az csak guide nem ? Én nem tudtam még letölteni a rendes játékot ..
2014. jan. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Már november óta elérhető a rendes játék: [link] de csak 1GB RAM-os Lumiákon megy, ha jól tudom.
2014. jan. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!