Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legolcsóbb, Symbian...

Melyik a legolcsóbb, Symbian 60-as rendszerű Nokia telefon?

Figyelt kérdés
2009. nov. 29. 23:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Újonnan?

Talán a 6120 Classic, de nem 100%

[link]

2009. dec. 1. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nekem 5530-am van, és nagyon jó. 54.000 Ft volt, de van olcsóbban is! Van benne WiFi, de 3g és gps nem. Ha ezek nélkül is megvagy, akkor azonnal vedd meg! Érdekes, hogy bár GPS vevő nincs benne, navigációs program van rajta, mert lehet csatlakoztatni hozzá vevőt.

Mellesleg ezt a választ is a telefonomról (5530) írtam...

2010. jan. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ezt pedig én a sajátomról, egy 6100-ról :-) Talán hülyének néztek, de az egyetlen ok, ami miatt S60 telefon kéne, az a Google naptárszinkronizációja. S60 rendszerű telefonokat támogat csak ugyanis alapesetben a Google Sync nevű program. Nekem meg viszont nagyon fontos a naptár, és bár meg tudom oldani szoftverekkel az Outlook-ot közbeiktatva, de elég szovjet megoldásnak tartom a dolgot. Egyszerűen nem létezik közvetlen telefon-Google Calendar program S40 készülékekre és ezt biztosan tudom, mert annyira még Bill Géc sem merült el az internet mélységeiben, mint én tettem ilyen megoldás után kutatva. Szóval csak ezért lenne szükségem ilyen telefonra.
2010. jan. 21. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!