Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tudtok mondani az LG...

Mit tudtok mondani az LG G2-ről? A videók és a játékok jól mennek rajta?

Figyelt kérdés
2014. jan. 6. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Az LG G2 egy felső kategóriás telefon, az LG egyik csúcskészüléke. Természetesen elvárható, hogy egy 120 ezres telefonon minden jól menjen. Egyébként a jelenleg gyárott legjobb processzor van benne, 2 gb rammal, full hd kijelző és egy bivaly akkumulátor. Szóval, ha ilyen árkategóriában akarsz telefont, akkor tökéletes.
2014. jan. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hardveresen semmi kifogás nem lehet rá.

Max a szoftverét lehetne kifogásolni, de ez szubjektív, valakinek bejön, valaki rá sem bír nézni.

Ha neked nincs különösebb bajod a kinézetével, akkor nem igazán lehet belekötni a telefonba.

2014. jan. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nekem semmi bajom nincs vele . nagyon bejön . és én is néztem a tulajdonságát és tényleg nagyon sokat tud !! csak azt mondták hogy az LG nem jó !! ez szerintem nem igaz ! szerintetek ?
2014. jan. 7. 16:48
 4/5 anonim ***** válasza:

Hardveresen ahogy írtam, abszolút semmi baj nincs vele.

Szoftveresen már kérdéses. Stock Androidot meg sem közelíti, és nekem egyáltalán nem is tetszik, de ha neked bejön, akkor nincs akkora baja, hogy lebeszéljelek róla.

2014. jan. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
okés és köszi
2014. jan. 7. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!