Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb telefongyártó?

Figyelt kérdés

Samsung,Apple,Sony,HTC,Huawei vagy valamelyik kisebb gyártó?

köszi :)


2014. jan. 7. 10:19
 1/3 A kérdező kommentje:
Nokia kimaradt.
2014. jan. 7. 10:32
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az attól függ, hogy milyen beállítottságú vagy. Jelen esetben minden gyártónak vannak jobb, rosszabb telefonjai A vezetők a piacon -még- a NOKIA, és a SAMSUNG.

Sok esetben a telefon jó, csak a hozzá tartozó rendszert dobták össze, "bugos". ezt szokták orvosolni , frissíteni. A szerződött szervizek, ahol a telefont vásárolják, elméletileg ingyen, 10-20 perc alatt elvégzik a frissítést, garanciában.


Sokfajta telefonom volt, van is, az egyik jelenleg egy aTAB402w, a másik HUAWEI Y200-as.Volt még HUAWEI u8500-as, alcatel 286, htc desire..., egyikkel sem volt problémám, mivel nem akarok/akartam rajta full3d-s játékokat futtatni.Nem arra tervezték meg őket.


Ha Játékra kell, akkor talán HTC, gyors procival, külön gpu-val+nagy tárhely és rendszermemória. Ha csak általános telefon kell,facebook,skype, angry bird, pou... akkor elég nagy a választék :-)


Külső sd kártyánál érdemes class10-est venni, mert így gyorsabb az írás olvasás, illetve az oda telepített alkalmazások indítása.

2014. jan. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Alex Fly ***** válasza:

Lehet, hogy maradi vagyok, de én a nagyokban bízok, akik elkezdték a mobiltelefóniát:

- Motorola

- Ericsson (illetve már Sony)

- esetleg Nokia

Ezek azok a cégek, amelyek kifejlesztették azokat a technológiákat, amelyeket a többiek nagyrészt tőlük licencelnek. Szóval értenek hozzá -és nem csak mint a koreai vagy kínai tömeggyártók...

2014. jan. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!