Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S3 Csak Segélyh...

Samsung Galaxy S3 Csak Segélyhívásra miért?

Figyelt kérdés

Adott S3, t-mobile, a telefon működik majd gondol egyet és csak segélyhívásra használható, majd fel meg le csatlakozik, kikapcs nem oldja meg, aksi kibe, kártya kibe nem oldja meg, majd egyszer az ötödik újraindítás után felcsatlakozik és megint megy napokig. Utána gondol egyet és átvált segélyhívásra, amit vagy észreveszek vagy nem.

Új készülék, (volt) első hiba 1 hónap, majd 4 hét majd 2hét majd 3 nap, majd 4 hét.

Volt már valakinek ilyen problémája?

Mi volt a megoldás ?

Szervizbe bevinném, de nem bízom a szakértelmükben, már 2x nagyon okosak voltak, amiből sok kellemetlenségem adódott.



#Samsung #csatlakozás #Galaxy #csak segélyhívásra
2014. jan. 7. 11:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Sajnos amíg garis, rájuk vagy utalva.

Ha többször is sikertelen a javítás, akkor lehetőséged van a készülék cseréjét kérni, mivel akadályozza a rendeltetésszerű használatot.

Ha nem jutsz előre akkor a fogyasztóvédelemtől kérhetsz segítséget.

2014. jan. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is csinálta, de nekem az újraindítás megoldotta. Regisztráld a telefonod a samsung.hu-n, két okból is. Meghosszabbodik a garancia fél évvel, másrészt, mivel prémium kategória az S3, kérhetsz házhoz szervízest. Leírod a hibajelenséget és egyeztetnek Veled idöpontot. Nekem több gond volt a telómmal, kérdés nélkül cseréltek rajta mindent.
2014. jan. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha a SIM kártya régi (Westel-es vagy 10 évnél idősebb) okozhat ilyen galibát.
2014. jan. 8. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
kolyok71 az S3 micro sim-es.
2014. jan. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ma majdnem összetörtem a telefont, valamikor napközben megint átment csak segélyhívásra, mire más csatornán utolértek, addig lemaradtam egy találkozóról.

Regisztrálok a samsungnál, és kihívom őket, hozzanak egy cserekészüléket, meg valami erősebb idegnyugtatót :)

2014. jan. 10. 18:31
 6/7 A kérdező kommentje:

Fél éve kihívtam a Samsung szervizt, kicseréltek a készülékben szinte mindent, 3 hétig működött majd megint kezdte. Azóta is 1-2 hetenként csak segélyhívás üzemmódban működik. Az összes frissítést ráraktam, mindent letiltottam már egy Nokia 3110 tudásával vetekszik, de úgy szar ahogy van. A szerviz vonogatja a vállát mert ugye pont akkor nem jön elő a hiba. Én még életemben soha nem utáltam ennyit semmire mint azt a telefont.

Eladni nem akarom, nem basznák ki senkivel soha.

Annyit viszont észrevettem, hogy a hálózatnál a kapcsolat típusa LTE/3G/Gsm akkor pár napot megy csak, Ha GSM only akkor tovább bírja. Olyan mintha a magasabb szintről nem tudna leminősíteni, ha nincs LTE akkor szakadj meg! GSM -et sem kapsz!

Ha megoldódik írok majd.

2014. jún. 24. 12:39
 7/7 anonim ***** válasza:

"Annyit viszont észrevettem, hogy a hálózatnál a kapcsolat típusa LTE/3G/Gsm akkor pár napot megy csak, Ha GSM only akkor tovább bírja. "


Ez normális.

2014. jún. 25. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!