Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy tabletem (zte light...

Van egy tabletem (zte light v9) és ha laptoprol akarok a google play-ből letölteni bármit, azt írja ki hogy nem kompatibilis! Miért? Mit lehet tenni ellene?

Figyelt kérdés

2014. jan. 7. 14:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti, hogy nem elég friss az android, az alkalmazás letöltése nem engedélyezett Magyarországon, vagy hogy nincs optimizálva az általad használt eszközre. Ez ellen nagyon nem tudsz semmit tenni, maximum frissíted a szoftvert ha van rá frissítés.
2014. jan. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bár, ha minden alkalmazásnál ezt írja az érdekes... Ugyanabba a google fiókba vagy bejelentkezve a laptopon, mint a tableten?
2014. jan. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ugyanabba vagyok.. amugy.. erre a tabra van 2.3-as android rendszer (az eredeti 2.2-es) azzal akkor menne? amugy köszönöm a válaszokat! :)
2014. jan. 22. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!