Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Samsung Galaxy S3 Mini...

A Samsung Galaxy S3 Mini előlapi kamerájának a képminősége sokkal gyengébb, mint a Galaxy S Anvance-nak?

Figyelt kérdés

Tehát pl. skypeolás közben szerintetek elég lenne a Mini 0.3 MP-es kamerája, vagy sokkal jobb lenne az S Anvance 1,3 MP-es kamerája? :/

Szívem szerint az S3 Minit venném, mert jobb, de nekem elég fontos lenne, hogy élvezhető legyen az előlapi kamerájának a minősége Skypeolás közben (ha 19"-os HD monitoron nézem teljes képernyőben akkor is).

Valaki leírná a tapasztalatát az S3 mini előlapi kamerájának a képminőségéről? :)


2014. jan. 7. 15:13
 1/3 anonim válasza:
Szerintem jó az s3mini, Én is olyat szeretnék venni. Én már láttam egy másik telefonnak az elõlapi kameráját az is 0.3 mp. és szerintem jó fényképeket készít, meg skypolni is lehet vele jól.
2014. jan. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már megérkezett az S3 mini. Bőven meg vagyok elégedve az előlapi kamerájával. :D
2014. jan. 16. 22:22
 3/3 anonim válasza:
:D
2014. jan. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!