Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes Iphone 4 8gb-t venni?...

Érdemes Iphone 4 8gb-t venni? Pár osztálytársamnak van iphoneja de nem ilyen, viszont nekem nincs annyi pénzem hogy mondjuk iphone 5 vegyek és kapni sem kapnék ennek meg még viszonylag az ára is elfogadható.

Figyelt kérdés

2014. jan. 7. 16:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Nos. Az attól függ, hogy milyen célokra használnád. Mivel az iPhone 4 már egy 3 éves telefon, ezért a hardware nem a legjobb, tehát teljesítményben nem fog kiemelkedő eredményeket produkálni. Ha csak facebookozni, skypeolni és különböző közösségi oldalakat akarsz látogatni, akkor kiváló. Szerintem filmezni, zenéthallgatni is kitűnően lehet vele. Az egyetlen problémája az, ha egy újabb 3d-s játékot akarsz rajta futtatni. A régi hardware miatt azok már döcögősebben mennek. Illetve a másik probléma az, hogy a 8gb nagyon kevés. Valójában a 8, csak 6 körül van, mivel a maradékot leveszi a rendszer. Azért 6 giga pedig tényleg elég kevés. Szóval, ha játszani is akarsz intenzíven, akkor inkább vegyél ebben az árkategóriában egy más márkájú telefont, pl egy samsung galaxy s3-at. Ha viszont nincsenek ilyen igényeid, akkor nyugodtan vedd meg az Iphonet. :)
2014. jan. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
42%
Arra hogy az osztálytársaid előtt villogj vele, nem érdemes.
2014. jan. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy villogni akar vele. Ha meg igen, abban sincs semmi szégyelnivaló. Ha belegondolsz, akkor manapság a fiatalok nagy része ilyen. Az a fontos nekik, hogy kinek milyen cucca van. És persze, hogy az ember szeretne közéjük tartozni és megveszi magának az iPhonet. Ebben nincs semmi rossz.
2014. jan. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem szoktásom az osztálytársaim előtt villogni vele , az osztálytársakat csak azért említettem meg , hogy náluk láttam. Kelleni azért kell mert régi vágyam. :)Én nem játszani használom a telefont hanem telefonálni, SMS-t írni és a közösségi oldalakat látogatni.
2014. jan. 7. 16:42
 5/7 anonim ***** válasza:

Az első válaszolóval értek egyet. i4em van, es marad is amíg szetesik :), ha nem akarsz rajta hiper-szuper dolgokat futtatni, akkor tökéletes eszköz!

Annyit hozzátennék még, ha találsz olyant amin még iOS 6 van, SEMMIKÉPP se frissíts 7re. A 6os tökéletes az i4hez, mert a 7es mar kicsit akadós és az akkut is szívja. Maradj a 6osnál.

2014. jan. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

tegnap 16:42

Erre egy jóval olcsóbb erős középkategóriás wp-s vagy droidos telefon is képes jó minőségben.

Erre totál felesleges iPhone-t venni.

2014. jan. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet de ha Neki az iPhone teszik , akkor miért vegyen droidot vagy wp-t?
2014. jan. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!