Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iphone csak a fülhallgatón...

Az iphone csak a fülhallgatón játsza le a hangot, zenét rendesen nem, de ha hívnak akkor szól a csengőhang. (Nincs levéve a hangerő) Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Nem nem eldugulva van, mert a fülhallgató jelet, csak akkor jelzi ki, ha tényleg rácsatlakoztam a fülhallgatót.
2014. jan. 7. 18:50
 1/3 A kérdező kommentje:

Akinek szükséges ajánlom:

hangerősító gomb FEL/LE egyszerre nyomd le tartsd úgy, ezutána nyomd meg a HOME gombot, és ezután a lezáró gombot.

Sokaknak használt!

Nekem is.

2014. jan. 7. 23:21
 2/3 anonim ***** válasza:
4 éve vagyok iPhone felhasználó és most már szoftveresen is iPhoneokkal foglalkozom, de ilyennel még nem találkoztam. Nem lehet, hogy egyszerűen csak az oldalsó hangerő gombot némításra állíttottad, majd amikor visszaállítottad, egyszerűen csak a hangerő gombokkal le volt véve a hang?
2014. jan. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hello! ugyanez a problémám van, a baj az hogy a telefon fejhallgató üzemmódban marad annak ellenére hogy az el lett távolítva, jelenleg én is keresem rá a megoldást
2018. jan. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!