Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia E vagy Huawei...

Sony Xperia E vagy Huawei Ascend Y200?

Figyelt kérdés
Ha valaki ismerné akár csak az egyik telefont leírná személyes tapasztalatait a telefonról/telefonokról? Ezen a kettőn gondolkozok, de nem igazán tudok dönteni.

2014. jan. 7. 19:04
 1/7 anonim válasza:

egyértelműen sony. rokonomnak is egy ilyen telefonja van és azt mondta hogy nagyon jó meg minden

meg a sony amúgyis megbízható cég, nem gyártanak rossz terméket, nekünk is szinte csak sony cuccaink vannak, tv telefon stb.

2014. jan. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Xperia e ezek közül.

Mobilarenán találsz leírást mindkettőről.

2014. jan. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2012 karácsonya óta Huawei Ascend Y200 telóm van. Azóta eléggé jól kiismertem. Alapvetően meg vagyok vele elégedve. Az esetek 90%-ban elég a hardvere. Jó oké vannak olyan oldalak amik tele vannak reklámokkal azokat kicsit tovább tölti be. A cash memóriája kicsit hamar megtelik, de ez úgy orvosolható, hogy meg kell nyomni a főképernyőt "home", kiírja, hogy betöltés és már használhatod is tovább. 3mp az egész. Nekem eddig összesen 5-6x fagyott le. Szerintem ez nem sok. Nem zavaró. Aksi kivesz, viszarak ennyi. Játékot még nem telepítettem rá. Én már 5 éve nem játszok. Zenelejátszója tetszik a legjobban. A fájlkezelője is jó. Olyan napi szinten érdemes újraindítani a telót, meg kikapcsolni 1-2 percig. Melyik telót nem? :) A hangszórója szépen szól, kb 90%-tól kezd torzítani. Tűrhető. Sokára merül le, hamar feltöltődik. Kamerája lehetne jobb is, fényképezője is, elég lenne egy autofocus, mert az kihagyták. A wifije 65mbps. Letöltési sebesség 36mbps. Szép a kijelzője, betekintési szöge mindenhol egyforma. Gépre rákötve total commander felismeri. Kb 10-15 ezerrel másol.Összességében meg vagyok vele elégedve. Nekem 24 órából 23-at be van kapcsolva.
2014. jan. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyik osztálytársamnak xperia e-je van és volt szerencsém kipróbálni és eléggé akadozott :\ nem tudom, hogy telefont akarsz e venni, de ha igen akkor tudom ajánlani a Lumia 520-at, nem akadozik,Játékok sem és szinte soha nem fagy le. 😊
2014. jan. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

3. hsz. vagyok. Én 20k-ért vettem akciósan a telenornál 2012-ben. Gondolj bele, csak 1év telt el és ebből a pénzből milyen jó telókat lehet most venni.Ha most vennék telót ,Én is Nokia Lumia 520-at választanám. Megéri az árát.

[link]

2014. jan. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nokia lumia 520 nm olyan jo sokat fagy oszt tarsam tapasztalata. Sony e naon jo csak sokat fagy naponta egy be ki kapcsolassal nm fagy.
2014. jan. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lumia 520,620,800-ról olvasgattam véleményeket, hozzászólásokat.Arra következtetésre jutottam, hogy, aki nem tudja normálisan használni a telót, annál minden telefon lefagy meg baszakodik. Nem kell felesleges szarokkal teletömni. Alapvető dolgokat nem tudnak megérteni, és emiatt nem a telefon a hibás, de Ők akkor is a telóra fogják. Vicc az egész. De ezek olyan értelmi szinten vannak , hogy még a cipőjüket sem tudják bekötni.
2014. jan. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!