Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Előfizethetek így a Like 300...

Előfizethetek így a Like 300 díjcsomagra?

Figyelt kérdés

Ugye erre a díjcsomagra csak felsőoktatásban tanulók fizethetnek elő, érvényes diákigazolvánnyal. Azonban nekem most lesz az utolsó félévem, tehát a diákom csak október 31-ig lesz érvényes, az előfizetést pedig min. 2 évre kell kötni.

Így is megköthetem, hogy közben lejár a diákom?


2014. jan. 7. 23:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen megkötheted egyszer bemutatod a diakodat és 2 évig aktiválják neked ha utana is akarod (ami jelenleg nem áll fennt) akk be kell menned ujra becsekkolni a diakodat szal amig érvényes diákod van addig fizess elo rá aztan 2 évig senki nem fogja kerdezni hogy tanulsz e meg felsooktatasban

és nincs huség 2 évre akkor szakitod meg amikor akarod.

2014. jan. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen!:)

esetleg azt nem tudod véletlenül, hogy ideiglenes diákot elfogadnak-e?

2014. jan. 9. 21:17
 3/4 anonim ***** válasza:
aha csak asszem kell hozáá szemelyi meg lakcim is en ideiglenessel csinaltam de mar nem emlekszem pontosan a lenyeg hogy lehet
2014. jan. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
rendben, köszönöm
2014. jan. 11. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!