Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG Optimus L7 II telefonról...

LG Optimus L7 II telefonról vélemények, esetleg javaslatok?

Figyelt kérdés

Nagyon örülnék, ha minél többen írnának véleményt. Előnyben azok, akik használták ezt a telefont és össze tudják hasonlítani többi készülékkel, mint bársonyt a selyemmel. Azért vásárolnék ilyet mert viszonylag az ár függvényében jó a fényképezőgépe, nem mondhatni téglának, és az aksija is elég jó.



Értelmes válaszokat várok, kíméljenek az ócskázódók.


2014. jan. 8. 02:29
 1/5 anonim válasza:
Szia! Nekem hétfőn érkezett meg az L7esem és nekem tetszik igazából nagyon , jó az érintője és hát szerintem minden megvan benne,szép is élőben is.Nem tudom konkrétan mire vagy kívánsi de kérdezz bátran.Egyébként nekem a menüje nem tetszik vagyis nem a menü hanem mondjuk mikor belépsz a beállításokba úgy sorolja fel az opciókat mint azok a Samsungok mint ami mindenkinek volt/van.Pl Samsung La'Fleur stb.Nem tudom hogy így beugrik e,de ez a fehér háttér és csak szimla feketebetűs opciók egymás alatt.Ebben lehetne valami új szerintem.
2014. jan. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
*szimpla
2014. jan. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem volt már korábban LG-m és tudom hogy jól bírta a strapát a maga 256 MB-nyi RAM-jával. Mi a baj konkrétan a menüvel? Valahol olvastam, hogy nincs magyar menü, azóta kijött már?
2014. jan. 8. 16:53
 4/5 anonim válasza:
nekem is ilyen telóm van. én nagyon megvagyok vele elégedve vele. 32000ft novemberbe szerintem annyit megért. Mondjuk én nagyon sokat vagyok rajta (napi 4-5 órat egyfolytában) és naponta kell töltenem. De ha nem vagyok rajta lógok rajta indőnként simán kibír 2-3 napot..Nagyon szép fényképeket csinál. Kijelzője nagyon szép nem tudok többet mondani róla. Remélem tudtam segíteni.. Ha van kérdésed szívesen válaszolok.
2014. jan. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mindkettőtöknek köszönöm, hogy időt fordított a kérdésemre! Valószínűleg ilyen telefonom lesz.
2014. jan. 9. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!