Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy y-ra hogyan...

Morzsa kérdése:

Samsung galaxy y-ra hogyan tudom a vibert és a facebookot rátenni?

Figyelt kérdés
Amikor a szgépen kilépek a faceről,ott van hogy facebook mobilra.Ott egy telszámot kér.Ha megadom,akkor a telómra küldi az alkalmazást?Azt hogyan tudom telepíteni?Fizetni kell érte?Olyan tarifacsomagban vagyok,(voda)hogy a feltöltés mellé jár 1GB internet.Aki tud segítsen!
2014. jan. 8. 11:25
 1/5 anonim ***** válasza:
google play-re felmész és telepíted ez a két app ott teljesen ingyen van. (wifi, vagy mobilinternet bekapcsolod rákeresel és telepítheted is) Egyébként ott sok más app közül is válogathatsz.
2014. jan. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Samsung galaxy y GT-S5360 -ra..... minden segítséget szívesen fogadok!
2014. jan. 8. 11:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Ahogy az első is írta, regisztrálj egy Google fiókot, lépjél be a Playre , ott letöltheted ezeket az ingyenes alkalmazásokat
2014. jan. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az előbb csináltam google fiókot.Majd a play áruházra klikk,ott kiválasztottam az első ingyenes viber alkalmazást.Mennyi idő alatt telepíti ezt?16.61MB. Már eltelt pár perc és még mindig telepíti.
2014. jan. 8. 18:54
 5/5 A kérdező kommentje:
Sikerült telepíteni végre.De még smsben nem érkezett meg az aktiváló kód.Olvastam itt,hogy akár 24 óra is kell mire megérkezik.És ha nem,akkor mi a teendő?
2014. jan. 9. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!