Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet a gond a memória...

Kevin42 kérdése:

Mi lehet a gond a memória kártyámmal?

Figyelt kérdés

Benne van egy 2gb-os Kingston MicroSD kártya a telefonomba(Kb. 1 gigát használok fel)

Amikor a telefonomon (LG Gt 500) belemegyek a memóriakártyába elkezdi tölteni a fájlokat egy rövid ideig majd megáll a telefon, és lefagy.Mi lehet a probléma?

Más memória kártyákkal működik a telefon, meg eddig ezzel is működött.Másik telefonba beraktam ezt a memot és azzal működött.

Lehet, hogy vírusos? A gépen lévő vírusírtó nem talált rajta semmit.Most töredezettség mentesítem.Kérlek segítsetek!!!


2009. nov. 30. 15:14
 1/3 Darklight ***** válasza:
Ha van rá garancia akkor vissza is viheted az üzletbe a kártyát!!!! sztem keresd meg a garanciapapírt! Más megoldást nem igen látok!!!!
2009. nov. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem üzletbe vettem.Más telefonba működött...
2009. nov. 30. 15:38
 3/3 A kérdező kommentje:
Letöröltem róla mindent és úgyis működik, most próbálom megint feltenni...
2009. nov. 30. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!